Ekran birden koyulaşıyor ve geri düzeliyor

reshazonee

Hectopat
Daha fazla  
Buna genellikle Opera GX'de YouTube'da video izlerken rastlıyorum. Videonun oynadığı kısımdaki yerler ( görev çubuğu da dahil ) aniden koyulaşıyor. *Ekran siyah olmuyor sadece koyulaşıyor, ekran görünüyor.* Bunun sebebi nedir ve bu problemi nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@reshazonee böyle anlık koyulaşıp geri düzeliyor değil mi? Aynı sorun bende de var hocam bios güncelledim acaba ondan mı diyordum ama ekran kartından da şüpheleniyordum. Çözebildiniz mi sorunu?
@VGAMonitorluAdam bir çözüm öneriniz var mı bunun neye sebep olduğuna dair dediğiniz driver çok eski bir sürüm değil mi

Son düzenleme:
@VGAMonitorluAdam Bir çözüm öneriniz var mı bunun neye sebep olduğuna dair. Dediğiniz driver çok eski bir sürüm değil mi?
Hayır, çok eski bir sürüm değil. 1 ay önce yayınlandı. 496.XX sürümleri ile başlayan bir problem, gördüğüm kadarıyla en son yayınlanan 496.76 sürümünde de bu sorunu yaşayan kullanıcılar mevcut. Düzeltilene kadar mecburen 472.12 sürümüne dönmeniz gerekiyor. Tamamen sürücü kaynaklı bir problem olduğu için yapabileceğiniz farklı bir çözüm yöntemi yok.

Geri
Yukarı