Ekran donuk fakat mouse hareket ediyor

• Konuyu başlatan Glock
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 920

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Dizüstü bilgisayar kullanıcısıyım HP Pavilion i7 6700HQ, NVIDIA 960M, 16 GB RAM var.
Son 3 ayda tuhaf bir durum var, nadiren oluyor ancak ilerde başıma açacağı sorunlardan korktuğum için bu konuyu açıyorum. Hiçbir sıkıntı yok iken aniden ekran donuyor o anlık görüntü kalıyor ancak mouse imlecini hareket ettirebiliyorum. Dediğim gibi bu durum çok nadir oluyor ancak beni korkutuyor. Format attım, düzelmedi. Sebebini söyleyebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha bundan korkuyorsanız... Temiz kurulum ile işe başlayın.
Format attığımı yani temiz kurulum yaptığımı söyledim.

Eğer korkmam gereken bişey yoksa söyleyin, böyle tedirgin yaklaşmamın sebebi laptop 4 yaşında ve bi 4 sene daha gitmek mecburiyetinde kendisi o yüzden soruyorum.

SSD'ye geçin. Siz de rahatlayın, sistem de rahatlasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda rat veya keylogger olabilir donma sebebi anlık veri alıyor olabilir benim görüşüm bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim eğer rat veya keylogger varsa

Bilgisayarınızda rat veya keylogger olabilir donma sebebi anlık veri alıyor olabilir benim görüşüm bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim eğer rat veya keylogger varsa

Keylogger ve benzeri bir program kurulu olsa benim bunu düzenli olarak yaşamam lazım diye düşünüyorum çünkü kullanımım sabit farklı şeyler yapmıyorum ancak bu hadise 1-2 ay yaşanmıyor veya 1 günde 2-3 kere yaşanıyor.

Benim şüphem HDD olabilir sistem SSD kurulu ama HDD de kullanıyorum ve donduğunda HDD ışığı düzgün yanmıyor gibime geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı