Çözüldü Ekran gelmiyor ve USB portları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar APU sistemim var, dün yeni ekran kartım geldi. Ekran kartını taktım. Ekran gelmedi ve USB portları çalışmadı. Dedim sorun ekran kartında, çıkardım ekran kartını öyle başlattım. Ne ekran geliyor ne USB portları çalışıyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar APU sistemim var, dün yeni ekran kartım geldi. Ekran kartını taktım. Ekran gelmedi ve USB portları çalışmadı. Dedim sorun ekran kartında, çıkardım ekran kartını öyle başlattım. Ne ekran geliyor ne USB portları çalışıyor. Ne yapacağım?

Ekran kartı takılıyken BIOS sıfırlayın.

PSU'yu kapatıp anakart üzerindeki BIOS pilini çıkarıp, 1 dakika sonra geri takıp yapabilirsiniz.

PSU'yu kapatıp anakart üzerindeki BIOS pilini çıkarıp, 1 dakika sonra geri takıp yapabilirsiniz.

Çözüm

Hocam BIOS pili bu mu? Anakarta gömülü mü? Nasıl çıkaracağım?

Dosya Ekleri

• 16864285662154463347170504964522.jpg
    16864285662154463347170504964522.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı