Çözüldü Ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chloe Price

Decapat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Ara sıra ekran siyah olup ekran gidiyor, sonra da normale dönüyor. Bunu nasıl çözebilirim, neden kaynaklıdır? Ayrıca bunun belli bir düzeni de yok. Bir zamanlar hiç olmuyordu.
PSU'yu şuraya bırakıyorum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevirici kullaniyor musun? Mesela VGA to HDMI gibi, ondan dolayi olabilir. Ekran kartı modeli neydi? OCCT ile yarim saat bir Power testi yapın.
Çevirici kullanmıyorum. HDMI kablosu kullanıyorum. Ekran kartı modelim 2060 ROG. Daha önce OCCT ile test yapmıştım. Ekran kartından tuhaf bir ses çıkıyordu. Coil Whine olmadığından emin olsam da ne sesi olduğunu bilmiyorum. Ayrıca, test yaparken ekran kartına yaklaştığımda tuhaf bir koku geliyordu. Yanık kokusuna benziyordu ama çok keskin değildi. Ben de zarar görmemesi için testi sonlandırmıştım. Ekran kartıma bir şey olur korkusuyla yapıp yapmamam gerektiğinden emin değilim.
Bende de aynı sorun vardı, sürücüyü güncelleyerek kurtulmuştum.
Belki sürücü ile ilgili bir sorun olabilir.
Sürücüm en güncel sürüm. Sürücü'yü DDU ile kaldırmayı deneyeceğim. Daha önce denediğimde(1 ay önce) işe yaramamıştı. Belki bu sefer olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı