Ekran gidip geliyor

bilalkerim12

Hectopat
İçeriden döndüğümde bilgisayar ekranım siyahtı, 1 saniyeliğine sinyal yok gelip geri gidiyordu. Kapatıp açtım düzelmedi BIOS menüsünden Windows ekranına kadar gayet düzgün gösteriyor. Windows şifre ekranı geldiğinde gitmeye başlıyor. Farklı bir monitöre taktım kasamı ve sorunsuz açıldı. Biraz bekledikten sonra bozuk olan monitörden tekrar açtım. Şu an kullanabiliyorum fakat 5dakikada bir saniyelik siyah ekran oluyor. Ne yapmam gerekiyor, monitörü mü değiştirmeliyim?

Psu 850 80+
Monitör lg flatron m2762D
İşlemci: Ryzen 5 3400g
2x8 ram
Apu sistem ekran kartı yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
sadasdsdddd.PNG

İçeriden döndüğümde bilgisayar ekranım siyahtı, 1 saniyeliğine sinyal yok gelip geri gidiyordu. Kapatıp açtım düzelmedi BIOS menüsünden Windows ekranına kadar gayet düzgün gösteriyor. Windows şifre ekranı geldiğinde gitmeye başlıyor. Farklı bir monitöre taktım kasamı ve sorunsuz açıldı. Biraz bekledikten sonra bozuk olan monitörden tekrar açtım. Şu an kullanabiliyorum fakat 5dakikada bir saniyelik siyah ekran oluyor. Ne yapmam gerekiyor, monitörü mü değiştirmeliyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Başka bir monitörde aynı kablo ile denediysen sorun monitöründedir. Monitörü ekran gittikten sonra kapatıp açınca 1 2 saniyeliğine geri geliyorsa florasanlar bozulmuştur ya da bitmek üzeredir. Böyle düşünüyorum.

PSU, ekran kartı, işlemci lazım. Monitörün adı lazım. Sihirli küre bile çözümü bulamıyor.
Psu 850 80+
2x8 ram

Psu 850 80+
2x8 ram

Monitörde inputu değiştirip tekrar eski haline getirince bi kaç kere giriş ekranı geliyor ama saniyelik gidip geliyor ekran 2 dakikada bir şuan böyle kullanıyorum mecburen hala çözemedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı