Çözüldü Ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kyronex

Decipat
Makaleler
9
Yer
Starcourt
Arkadaşlar bir laptopum var ve ekranda dalgalanmalar oluyor, ekran kararıyor ve ekran sol köşeden çıkan rengarenk çizgiler ile ikiye ayrılıp düzeliyor. Bazen fare bozuluyor. (Farenin halini resimlerim) Sorunun sürücülerden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü eskiden böyle bir şey yoktu. DDU ile sürücüyü silip, hiç sürücü kurmasam ciddi bir performans kaybı olur mu?
ASUS X540MA

Dosya Ekleri

• IMG_20210302_233845.jpg
    IMG_20210302_233845.jpg
    148,1 KB · Görüntüleme: 68
Çözüm
Arkadaşlar sorun Chrome'dan kaynaklıymış. Edge'ye geçince sorun çözüldü.

Ada F

Centipat
Makaleler
1
Yer
I'm bad.
Arkadaşlar bir laptopum var ve ekranda dalgalanmalar oluyor, ekran kararıyor ve ekran sol köşeden çıkan rengarenk çizgiler ile ikiye ayrılıp düzeliyor. Bazen fare bozuluyor. (Farenin halini resimlerim) Sorunun sürücülerden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü eskiden böyle bir şey yoktu. DDU ile sürücüyü silip, hiç sürücü kurmasam ciddi bir performans kaybı olur mu?
ASUS X540MA
DDU ile kaldırıp bir önceki sürücü ile denermisiniz?

Nurdisina

Centipat
Makaleler
2
Yer
IC3PEAK
Arkadaşlar bir laptopum var ve ekranda dalgalanmalar oluyor, ekran kararıyor ve ekran sol köşeden çıkan rengarenk çizgiler ile ikiye ayrılıp düzeliyor. Bazen fare bozuluyor. (farenin halini resimlerim) sorunun sürücülerden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü eskiden böyle bir şey yoktu. DDU ile sürücüyü silip, hiç sürücü kurmasam ciddi bir performans kaybı olur mu?
ASUS X540ma.

Driver hatası olabilir driver sürümü değiştir.

KS
Kyronex

Kyronex

Decipat
Makaleler
9
Yer
Starcourt
Yukarı