Çözüldü Ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows 11 pek stabil bir sistem değil keşke Windows 10'da kalsaydınız. Bu sistem özelliklerine sahip olup fazladan 8 GB RAM olan yani toplam 16 GB RAM olan birisi bile sıkıntı yaşamış. Dönebilirseniz Windows 10'a dönmeye çalışın.
Windows 11 pek stabil bir sistem değil keşke Windows 10'da kalsaydınız. Bu sistem özelliklerine sahip olup fazladan 8 GB RAM olan yani toplam 16 GB RAM olan birisi bile sıkıntı yaşamış. Dönebilirseniz Windows 10'a dönmeye çalışın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki hangi windows 11 sürümünü kullanıyorsunuz? Windows 11 kaç bit? Başka bir şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ve ayrıca Windows 11'e geçtikten sonra Windows 11'e uyumlu driver güncellemelerini yaptınız mı?

Google Translate ilə Azərbaycan dili :

Beləliklə, Windows 11-in hansı versiyasını istifadə edirsiniz? Windows 11 neçə bitdir? Bu problemdən qurtulmağın başqa bir yolu. Həm də Windows 11-ə yüksəltdikdən sonra Windows 11-ə uyğun sürücüləri yeniləmisiniz?

Son düzenleme:
Şimdi kontrol edicem hocam . Windows 11 update dün kendim yaptım diğerlerinde guncelliyom ben arada
Azerbaycan dili tercüme etme nezaketiniz için teşekkürler.

Şu driverden olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220922_200735.jpg
    IMG_20220922_200735.jpg
    174,5 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı