Çözüldü Ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows 11 pek stabil bir sistem değil keşke Windows 10'da kalsaydınız. Bu sistem özelliklerine sahip olup fazladan 8 GB RAM olan yani toplam 16 GB RAM olan birisi bile sıkıntı yaşamış. Dönebilirseniz Windows 10'a dönmeye çalışın.
En son back up win 10 yapıcam wın 11 hayla optimize diil bence. Armağan Yavuz abim alınmasın Bannerlord erken erişimi gibi maşallah.
Dediyiniz kimi, Windows 11 hələ də əksər kompüterlərdə Windows 10-dan sonra köhnə sürücülər səbəbindən belə problemlər yarada bilər. Ancaq Windows 10-a bərpa etməyə çalışmaq əvəzinə, onu belə istifadə etməyə davam edin. Ən qısa zamanda optimallaşdırma gətirəcəklər.

Tamam. Hocam Türkçe yaz bu sorunu bir başkası yaşarsa oda rahat halletsin buraya girenlerin hepsi Türkçe biliyor amma hepsi azerbercanca bilmiyor. Maksat başkası da yaşarsa çözüm olsun.

Bu arada SSD sağlığı kontrolu de yaptım temiz çıktı. İçim rahatladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran resmi gönderebilir misiniz?
Hocam kusura bakma 1 saatlik konuşma yasağı gelmişdi cümleye büyük harfle başlamadım diye. Format atdım şimdilik düzel . Ram kullanımıda düzeldı. Burdan. Armağan abiden üzür dilerim senin optimizen window 11 optimizenden iyiymiş

Eyer düzelmes ise tekrarlarsa sorun özümüzdeki günler bura güncellemleme notu düşerim yine. Herşey için teşekür etdim ellerin dert görmesin

Son düzenleme:
Hocam kusura bakma 1 saatlik konuşma yasağı gelmişdi cümleye büyük harfle başlamadım diye. Format atdım şimdilik düzel . Ram kullanımıda düzeldı. Burdan. Armağan abiden üzür dilerim senin optimizen window 11 optimizenden iyiymiş

Eyer düzelmes ise tekrarlarsa sorun özümüzdeki günler bura güncellemleme notu düşerim yine. Herşey için teşekür etdim ellerin dert görmesin
Rica ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı