Ekran gidip geliyor

Erhan Akın

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi sosyaller,
Ekranım bilgisayarı başlattıktan sonra gidip (kararıp) tekrar geliyor bu arada çok oluyor. Gerek oyun oynarken, gerek normal işlerimi hallederken. Ekran kartımı DDU ile kaldırıp güncel sürümü tekrar yükledim lakin sorun hala devam ediyor. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü kablonu değiştirip dene. Sorun monitörde gibi duruyor.
Cevap için teşekkürler. Şöyle bir şey var ekran gidip geldiğinde işlemlerim devam ediyor ses de gelmeye devam ediyor yinede monitörümden kaynaklı mı acaba.
Cevap için teşekkürler. Şöyle bir şey var ekran gidip geldiğinde işlemlerim devam ediyor ses de gelmeye devam ediyor yinede monitörümden kaynaklı mı acaba.
Ve format atsam düzelmez değil mi ?

Şöyle bir şey var ekran gidip geldiğinde işlemlerim devam ediyor ses de gelmeye devam ediyor yinede monitörümden kaynaklı mı acaba.
%80 monitör diyorum. Formatlık bir şey olduğunu zannetmiyorum başka bir monitörde deneyin en kötü televizyona bağlayın o şekilde deneyin aynı sorunu yapıcak mı diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı