Asus P5KPL-AM-SE ve GT 630 Ekran Kartı Uyumu

Kingobfdeaht

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Üyeleri. Arkadaşlar bugün sizlerden ufak bir bilgi isteyeceğim. Ben bir ekran kartı almayı düşünüyorum ve ''anakartıma uyumlu mu'' sorusu aklıma takılıyor.
Sizler de güzel uygun fiyata anakartıma uyumlu bir ekran kartı önerebilirsiniz. :)

Almayı düşündüğüm ekran Kartı= Ekran Kartı Bakınız.

Sistem özelliklerim kötü, evet biliyorum kötü zaten. Ondan yavaştan toplamayı düşünüyorum, ondan çöpe at gitsin vb. şeyler söylemezseniz memnun kalırım çünkü atsam alacak param yok. :D
-----Sistem Özelliklerim-----
***Operating System***
Windows 7 Home Premium 32-bit SP3

***CPU***
Intel Pentium E5400 @ 2.70GHz46 °C
Wolfdale 45nm Technology

***RAM***
2,00GB Single-Channel DDR2 @ 403MHz (6-6-6-18)

***Motherboard***
ASUSTeK Computer INC. P5KPL-AM SE (Socket 775)

***Graphics***
W1943 (1360x768@60Hz)

Intel G33/G31 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)(Değiştirmek İstediğim Parça)

***Ana Kartım***
Model=P5KPL-AM SE X.0x
Chipset=İntel p35/G33/G31

Eksik bir şey varsa söyleyin, hemen yazabilirim. Dediğim gibi yavaştan toplaycağım eğer daha uygun (Aynı Fiyatta da olursa olur.) daha iyi performansta ekran kartı varsa uyumlu, önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz diye düşünüyorum. Ama yeni bir sistem alma vaktin gelmiş.

G3258, Asus H81M ve R7 260x tabanlı sistem alabilirsiniz.

Intel Pentium2.20ghz 2 gb ram gt630 ile bn crysis 3ü bitirmisim ve deatspace serisinide ayni dekilde Assassin serisinide bu son yeni cikanlar degil . Gta olsun .. iyidi yagdigar hala duruyor kosede. Gta 5 icin pcmi toplicaktim ama nasip olmadi.s

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı