Ekran Kartınız DirectX 12 Destekliyor Mu?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Windows 10’a geçtiyseniz ve DirectX 12’nin aktif olduğunu göremiyorsanız, bunun birden fazla sebebi olabilir. Windows 10’un resmen çıkışıyla birlikte kullanıcılar dalgalar halinde yeni işletim sistemine geçmeye başladılar. Ancak Windows 10’a geçen kullanıcıların bir kısmı grafik ayarlarını kontrol ettiklerinde bekledikleri gibi DirectX 12’nin aktif olmadığını görüyorlar. Windows 10 altında dxdiag uygulamasını çalıştırarak yapabileceğiniz bu kontrol işleminde

Ekran Kartınız DirectX 12 Destekliyor Mu? Technopat

1581336.gif

Daha fazlası...

DX12 geldi, League Of Legend oynuyorum. Yeni güncelleme geldi.. Büyük ihtimal DX12 desteğidir. +100 FPS artış oldu.
1.png
Adsız.png

Nereden indirebiliriz? Otomatik indirmedi benimki. Destekliyor ama hâla DX 11.2.

Son düzenleme:
Ben Turkcell Superonline kullanıyorum. 8 Mbit yalın internet, 600 700GB indirme yaptım ve AKN bitmedi. Konu dışı ama tafsiye ederim. Upload 50GB bitmeden AKN bitmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı