Ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

konyaliosman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar ben ekran kartı alıcam ve ekran kartı ıcın sadece sormak ıstedıgım su. Ekran kartı alırken sadece bakmamız gereken ne? Cpu dıyorlar bu cpu ne? Ben asagi yaziyim sız hangısı oldugunu soyleyın size zahmet.

1.Çekirdek Hızı
2.RAM Kapasitesi
3.Bellek Hızı
4.Bellek Arayüzü

Ekran kartı alırken bunlardan hangısıne bakıcaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi belirtin ona göre öneride bulunalım. Ekran kartı alırken, gpu ya bakılır. Ekran kartı serisi ve gerçek hayat testleri önemlidir.

Sisteminizde problem olabilir. Ben sizin ekran kartınızın bir alt serisini kullanıyorum, r9 270x. Cs:go da ultrada 150-250 fps arası alıyorum. İşlemciniz eski olabilir mi acaba ?

Cpu (sizin cbu) central processing unit yani 'Merkezi İşlem Birimi'dir. Kısaca işlemci.

Çok büyük bir darboğaz var yada sistem çok şismiş.

@konyaliosman format at bir daha dene. Ekran kartın CS:GO için fazlasıyla yeterli. Sistemini (özellikle işlemcini), işletim sistemi ve sürümünü ve crack mi değil mi, ekran kartı sürücün ne? Bunları yaz ki yardımcı olalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı