Ekran kartı çıkarılırsa ne olur?

Gggk28

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, yeni bir bilgisayar topladım ancak bütçem iyi bir ekran kartı almaya yetmedi. Bu yüzden pişmanım, gerçekten kötü(AMD Radeon R5 220). Bu konularda biraz cahilim, ilk sorum ekran kartını çıkarırsam ne olur? İkinci sorum ise yeni bir ekran kartı alırsam diğer hangi parçalarla uyumlu olması gerekir? Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle merhabalar, yeni bir bilgisayar topladım ancak bütçem iyi bir ekran kartı almaya yetmedi. Bu yüzden pişmanım, gerçekten kötü(AMD Radeon R5 220). Bu konularda biraz cahilim, ilk sorum ekran kartını çıkarırsam ne olur? İkinci sorum ise yeni bir ekran kartı alırsam diğer hangi parçalarla uyumlu olması gerekir? Şimdiden teşekkür ederim.

Ekran kartını çıkarırsan görüntü alamazsın. İşlemcinde dahili grafik kartı varsa görüntü alabilirsin.

@The G.O.A.T nickli arkadaşında belirttiği gibi kartı sökerseniz görüntü alamazsınız. Yeni kart taktığınızda sadece güç kaynağınızın yeterli oluduğundan emin olduğunuz sürece bir sorun olmaz diye biliyorum.

Geri
Yukarı