Ekran kartı değişimi sonrası görüntü gelmiyor

JReus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Elimde bulunan toplama bilgisayara başka bir ekran kartı taktım. Fakat bilgisayardan görüntü alamıyorum. Önceden RTX 2060 ekran kartı vardı onu satmıştım. Şu anda RX570 taktım fakat görüntü gelmiyor. Ekran kartı fanları dönüyor, kasa ışıkları yanıyor, fakat monitöre sinyal gelmiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 16795669166414299642347058302158.jpg
    16795669166414299642347058302158.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarttan da görüntü alamıyorsan işlemciyi söküp yerine tekrar takmayi dene. Eski bilgisayarımda termal macun yenildiğimde ben de görüntü alamıyordum. Bilgisayarcıya götürdüğümde birseyler denedi, hiçbiri olmayınca işlemciyi söküp yuvasına az bisey üfledi (toz vs icin) sonra geri taktı sistem görüntü vermişti..
yazdığım pek kaale alınmadı galiba ama deneyebilirsin.

yazdığım pek kaale alınmadı galiba ama deneyebilirsin.
Hocam işlemci fanını sokemedim. Pes ettim zaten sonunda.
@AYDNd @JReus ?.

Ramlari 2-4 e takmayı denediniz mi?.
Hocam denedim olmuyor. Bu bilgisayar onceden boyle yapmıştı, garantiye götürdüğümde statik elektriklenme olmuş demişlerdi. Yine aynı muhabbet var galiba.
Anladım, kartın güç girişlerini falan, kontrol et bağlantılarla ilgilidir, çalışmaması için bir sebep yok.
Hocam hepsi tamam zaten ama açılmadı. Pes ettim.
Onboarda tak o zaman.

Fark etmez hocam.
Onboard da görüntü vermedi hocam.

Hocam işlemci fanını sokemedim. Pes ettim zaten sonunda.

Hocam denedim olmuyor. Bu bilgisayar onceden boyle yapmıştı, garantiye götürdüğümde statik elektriklenme olmuş demişlerdi. Yine aynı muhabbet var galiba.

Hocam hepsi tamam zaten ama açılmadı. Pes ettim.

Onboard da görüntü vermedi hocam.
Çözüm bulunca bizi de bilgilendiriniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı