Ekran kartı dolandırıcısı; artvingraphicscard İstanbul

Umarım böyleleri cezasız kalmaz.

Lütfen şikayet ediniz Letgo üzerinden çok fazla şikayet daha hızlı ban yemesine sebep olacaktır çünkü şu an 2 kart daha satış yaptığını biliyorum ve biri sadece 1000 TL.

Hocam peşini bırakma merakla beklicez sonucu.

Elimde hileli hareketi var hem de çok fazla bakalım şartlar uyuyor ama adam nerede bilmiyoruz Artvin'de yazsa tüm IBAN'lar İstanbul'a bakıyor tek bildiğim bir de Rize ile ilgi alakası var.

İl dışı gönderimler olsun yüz yüze alışveriş olsun letgo sahibindene göre daha güvensiz bir platform. Savcılık tarafından bir şey çıkacağını sanmıyorum. Bu şekilde iş yapmayı düşünen biri hesabını, mail vs. fake açıp öyle kaydolmuştur.

Hep aynı numaralar. Az insanın olduğu şehirde gibi gösterip uygun fiyatlı ürün satmak. Artvin'de yaşıyorsan neden İstanbul seçersin ki? Letgo ile uzaktan alışveriş yapmak hiç güvenli değil.

İl dışı gönderimler olsun yüz yüze alışveriş olsun letgo sahibindene göre daha güvensiz bir platform. Savcılık tarafından bir şey çıkacağını sanmıyorum. Bu şekilde iş yapmayı düşünen biri hesabını, mail vs. fake açıp öyle kaydolmuştur.
8 adet IBAN numarası 1 adet adresimiz var elimizde bakalım olmazsa da ölüm var zaman alacaktır intikamımı demiş Sagopa Kajmer.

Yeni konular

Geri
Yukarı