Ekran kartı dolandırıcısı; artvingraphicscard İstanbul

Hep aynı numaralar. Az insanın olduğu şehirde gibi gösterip uygun fiyatlı ürün satmak. Artvin'de yaşıyorsan neden İstanbul seçersin ki? Letgo ile uzaktan alışveriş yapmak hiç güvenli değil.
Evet haklısın ama hileli davranış var onu burada göstermem hata olabilir çünkü şuan açılmış bir soruşturma var bulunursa kendisine cezai yaptırım olacaktır.
Siz parayı yatırmış mıydınız?
Takipteyim. Sonucu paylaşırsan sevinirim.
Evet önce dekontu istedi.

8 adet IBAN numarası 1 adet adresimiz var elimizde bakalım olmazsa da ölüm var zaman alacaktır intikamımı demiş Sagopa Kajmer.
IBAN üzerinden ödeme yapıldı ise sorun yok. Her türlü dolandırıcılıkdan ifade verir. Ancak olurda size beklemediğiniz bir kargo gelir ise teslim almayın! İçerisine hıyar koyup size gönderse bile dava açtığınızda ben istediği ürünü gönderdim diyebilir.

IBAN üzerinden ödeme yapıldı ise sorun yok. Her türlü dolandırıcılıkdan ifade verir. Ancak olurda size beklemediğiniz bir kargo gelir ise teslim almayın! İçerisine hıyar koyup size gönderse bile dava açtığınızda ben istediği ürünü gönderdim diyebilir.
Teşekkür ederim kabul etmeyeceğim şuan zaten başka yerden de gelen kargom yok.

İçerisine hıyar koyup koymadığını nasıl bilecek misalen yazıyorum o gibi durumlarda olay nasıl gelişiyor?

İçerisine hıyar koyup koymadığını nasıl bilecek misalen yazıyorum o gibi durumlarda olay nasıl gelişiyor?
Bu şekilde alışverişte sorun yaşatan birinin doğru ürün göndermesini beklemek hayâl olur🙂 Birde işin diğer yönü var kargo görevlisinin yanında kamerayı açıp kutuyu videoya çekerek açacak içerisinden çıkan ürün istediği ürün ise seri numarasını vs de çekecek. Zaten hıyar çıkmış ise videoda gözükecek🙂

Adamın her ilanında "ÜRÜN KONUMU İstanbul GİRİLMİSDİR BİLGİNİZ OLSUN ARKADASLAR Artvin'de BU ÜRÜNLERİ ALACAK İNSANLAR MEVCUT DEĞİL" yazıyor.

Hayır Artvinliler çadırda falan mı yaşıyor ne alaka?

Naber kanka o RX 590 trafo olanını alsaydım keşke diyorum. Hayır hileli olarak bana güven sağladı başka kişiler ile yaptığı alışverişleri attı anladın mı bir de yani WhatsApp konuşmaları görmen lazım neyse ki hepsini sundum bakalım. RX 580 alacağız diye neler çekiyorum ya.

Naber kanka o RX 590 trafo olanını alsaydım keşke diyorum. Hayır hileli olarak bana güven sağladı başka kişiler ile yaptığı alışverişleri attı anladın mı bir de yani WhatsApp konuşmaları görmen lazım neyse ki hepsini sundum bakalım. RX 580 alacağız diye neler çekiyorum ya.

İkinci elde böyle "bilgisayar satıcısı" tarzı tiplerden hem alıcı hem de satıcı olarak uzak durmakta fayda var. Konu kartın modeli değil. Bu arada Rize demişsin şunun bir soyadını yazsana merak ettim.

İkinci elde böyle "bilgisayar satıcısı" tarzı tiplerden hem alıcı hem de satıcı olarak uzak durmakta fayda var. Konu kartın modeli değil. Bu arada Rize demişsin şunun bir soyadını yazsana merak ettim.

Adı Ferhat olarak söyledi. Soy ismini Kaçan olarak söyledi yani savcılıkta belki başka biri olabilir hesaplarını kontrol etmemiz lazım dediler.

Geri
Yukarı