Ekran kartı dolandırıcısı; artvingraphicscard İstanbul

Adı Ferhat olarak söyledi. Soy ismini Kaçan olarak söyledi yani savcılıkta belki başka biri olabilir hesaplarını kontrol etmemiz lazım dediler.

Anladım çok akrabamız var orada belli başlı yaygın soyisimleri de var tanışık olduğumuz o yüzden bildiğim olsaydı bulup kulağını çekerlerdi ama Kaçan'ı hiç duymadım.

Anladım çok akrabamız var orada belli başlı yaygın soyisimleri var o yüzden bildiğim olsaydı bulup kulağını çekerlerdi ama Kaçan'ı hiç duymadım.

Bakalım ya 3 tane kendisine ait IBAN numaramız var 4 adet farklı ondan yakın zamanda alışveriş yalan kişinin IBAN'i var işte.
Gerçek ismi değildir. IBAN'lar kime aitse onlarla iletişimdedir.
IBAN o İsme ait 3 taneside.
Ne olursa olsun, peşini bırakma.
Hakkını çatır çatır al derim.
Hep sistem veya bileşen almıyorsun.
Yakalanır ise alacağım para zor kazanılıyor hele öğrenci iseniz.

@Criesley Artvin'de varmış bu Kaçan soyadlılar aklında bulunsun, gerçi savcılık ve polis gerekli araştırmayı yapar.
Kişiye ait IBAN numarasından buluruz diye umuyorum. Savcılıkta ki abi önemli olanın hile yanı beni bak bana böyle güven gibi yere çekmesi ki oda var kanıtlı işte 3 farklı banka var hepsi İstanbul şubesi işte 10 yıllık bu işteyim demişti birde.
Alıcı şube IBAN merkez şubesi olarak geçmiş hep.
Yarın soruşturmaya ek dosyalar ekleme yapılacak ve sorgu başlayacak Telefon numarasından İstanbul'da olabileceği ortaya çıktı. Letgo durumu önemsemedi. Kendisi hala satış yapabiliyor.
bu arkadaşında onunla ilgisi olabileceğini düşünüyoruz : https://www.letgo.com/tr-tr/u/poyraz-salih-atik_6168388f-157e-4df0-b217-298bd47bc2a0
Screenshot_2020-10-02-11-36-27-050_com.abtnprojects.ambatana.jpg

@Criesley Artvin'de varmış bu Kaçan soyadlılar aklında bulunsun, gerçi savcılık ve polis gerekli araştırmayı yapar.
Herkes adamı bulamazsın parayı alamazsın diyor ya. Ne yapmalıyım ben ya ? Tüm paramı verdim ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı