Ekran Kartı Driver Kurulumunda Siyah Ekran Sorunu

mankafa54

Hectopat
Merhaba herkese. 2 gün önce oyun oynarken ekranda garip şekiller belirmeye başladı. (Bozuk atari kasetlerinin ekranda oluşturduğu görüntü gibi) ve daha sonra çok rahatsız edici bir sesle PC dondu. Bilgisayarı kapatıp açtığımda Windows logosu yüklendikten sonra siyah ekranda kaldı. Mouse imleci bile görünmüyordu. Bilgisayarı güvenli modda açıp DDU programı ile ekran kartı driverını kaldırdım. Bilgisayar normal şekilde açılıyor ancak ne zaman ekran kartı driverı kurmaya kalkışırsam yine siyah ekran sorunuyla karşılaşıyorum. Bu sorunu halletmemin yolu var mı? Ekran kartını çöpe mi atmam gerekiyor yoksa? Dün ekran kartını çıkarıp baktım ama bu işlerden tam anlamadığım için fanları sökmeye cesaretim yetmedi. Ekran kartı modeli R7-265. Eski-yeni birçok driver kurup denedim ama hep siyah ekran sorunuyla karşılaştım. Uzun bir yazı oldu ama elimden geldiğince düzgün şekilde anlamaya çalıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı