Çözüldü Ekran kartı driver yüklenince ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirkaanBulat

Kilopat
Daha fazla  
Benim bilgisayada ekran kartı sürücüsü güncellendi ama bilgisayar siyah ekranda kaldı. Güvenli modda açıp sürücüyü sildim açtım. Sürücü yüklenince gene gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben bu sorunu şimdi çözdüm başka bir bilgisayardan o ekran kartının driverinin eski sürümünü indirip güvenli modda onu kurunca düzeliyor.
Aynı sorun benim laptop'da da mevcut. MSI CX62 6QD model laptop'da son çıkan dahili ekran kartı güncelleştirmelerini yükleyince ekran açılış esnasında siyah ekranda takılı kalıyor. Güç tuşuna basılı tutup kapattıktan sonra tekrar açmamda ancak ekran geliyor. Eski sürüm 6519 numaralı sürücüde böyle bir sıkıntı yaşamıyorum.

Ben bu sorunu şimdi çözdüm başka bir bilgisayardan o ekran kartının driverinin eski sürümünü indirip güvenli modda onu kurunca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı