Ekran kartı fiyat saçmalığı

Bunun ne önemi var sadece kasım 2021'de ürünler depolara gelecek bilmeniz yeterli.
Evet yine salla kazan. Sanırım "Abuzer Elektronik" gibi bir firmada çalışıyorsunuz ve kasım ayında size stok geleceği söylendi bunu kaynak olarak gösterebiliyorsunuz. Üretici bir firmada değilseniz ki olsanız söylerdiniz bu tür bir yorumu yapmanız çok abes.

Evet yine salla kazan. Sanırım "Abuzer Elektronik" gibi bir firmada çalışıyorsunuz ve kasım ayında size stok geleceği söylendi bunu kaynak olarak gösterebiliyorsunuz. Üretici bir firmada değilseniz ki olsanız söylerdiniz bu tür bir yorumu yapmanız çok abes.
Adam trollüyor işte =) Hemen oltaya geliyorsunuz.

Adam trollüyor işte =) Hemen oltaya geliyorsunuz.
Belli zaten insanlar inanmasın diye yapıyorum. Üretici firmadan bir çalışan gelip tam net bir tarih ver(e)mez. Üretici firmaların CEO'ları bile tam net bir tarih veremiyorken bu arkadaş salla kazan yapıyor işte 🤣 .

Öncelikle saygını koru. Salla kazan falan belli ki küçük bir arkadaşsın. Çalıştığım firmanın stok geliş tarihlerini sana burada açık bir şekilde söylemem, şirket bilgilerini sana yaymam ne kadar doğru sence? Ben söyledim isteyen inanar ona göre bekler. Saygını kaybetme, otur evde bilgisayar başında başarı bekle :)

Öncelikle saygını koru. Salla kazan falan belli ki küçük bir arkadaşsın. Çalıştığım firmanın stok geliş tarhilerini sana burada açık bir şekilde söylemem şirket bilgilerini sana yaymam ne kadar doğru sence? Ben söyledim isteyen inanar ona göre bekler. Saygını kaybetme, otur evde bilgisayar başında başarı bekle :)
Hocam size pek güvenemedim ama umarım haklısınızdır.

Geri
Yukarı