Ekran kartı fiyat saçmalığı

Öncelikle saygını koru. Salla kazan falan belli ki küçük bir arkadaşsın. Çalıştığım firmanın stok geliş tarhilerini sana burada açık bir şekilde söylemem şirket bilgilerini sana yaymam ne kadar doğru sence? Ben söyledim isteyen inanar ona göre bekler. Saygını kaybetme, otur evde bilgisayar başında başarı bekle :)
Trolle devam ediyorsunuz anlaşıldı. Üretici firmadaysanız bir kere böyle bir bilgiyi CEO'nuz daha bilmiyor siz biliyorsunuz demi? Çalıştığın firma büyük bir firma olsa zaten rahatlıkla isim verebilirdin. Mahalle arası elektronik satış mağazası bilgilerine ihtiyacımız yok zaten.

Hocam size pek güvenemedim ama umarım haklısınızdır.
Trolluyor hocam. Ya tutarsa derler ya o mantık işte.
NVIDIA ve AMD'nin fabrikasında çalışan yetkili üniformalı biri gelip bu stok durumu hakkında bilgi vermediği sürece kimseye inanmam.
Bu firmalar zaten genel bir açıklama yaparlar gelip forumda birisi bir konuya mesaj atmaz ki bunu duyuracak kişide sıradan bir çalışan olmaz.

Trolle devam ediyorsunuz anlaşıldı. Üretici firmadaysanız bir kere böyle bir bilgiyi CEO'nuz daha bilmiyor siz biliyorsunuz değil mi? Çalıştığın firma büyük bir firma olsa zaten rahatlıkla isim verebilirdin. Mahalle arası elektronik satış mağazası bilgilerine ihtiyacımız yok zaten.

Çalıştığın o telefoncu abinin bilgisayarında bana söz yetiştirme. Çalıştığım firma üretim stoklarınıda, ülke stoklarınıda, giriş çıkış bilgilerini de bilen 2,3 firmadan biri. Keşke başarımın 1/10'una sahip olup bu firmanın çay ocağında dahi çalışabilsen. Daha fazla sizin seviyenize inemeyeceğim :( Size iyi muhalefetler ama başarısızsınız maalesef :(

En son böyle kesin ifade kullananlardan biri 15 Ocak' ta gemi geliyor stok sıkıntısı bitecek dedi. Bir arkadaş da martı işaret etti. En sonda dayanamayıp 15-20 gün önce yaz ayları kesin ve net ifadeyle işaret edildi. Herhalde o da pek öngörülmedi kasım deniyor. Bende sallayayım o zaman birkaç tane illaki biri tutar.

En son böyle kesin ifade kullananlardan biri 15 Ocak' ta gemi geliyor stok sıkıntısı bitecek dedi. Bir arkadaş da martı işaret etti. En sonda dayanamayıp 15-20 gün önce yaz ayları kesin ve net ifadeyle işaret edildi. Herhalde o da pek öngörülmedi kasım deniyor. Bende sallayayım o zaman birkaç tane illaki biri tutar.
Hocam ben 20 sene isonra GTX 1050 50 tl olacak diyorum

Çalıştığın o telefoncu abinin bilgisayarında bana söz yetiştirme. Çalıştığım firma üretim stoklarınıda, ülke stoklarınıda, giriş çıkış bilgilerini de bilen 2,3 firmadan biri. Keşke başarımın 1/10'una sahip olup bu firmanın çay ocağında dahi çalışabilsen. Daha fazla sizin seviyenize inemeyeceğim :( Size iyi muhalefetler ama başarısızsınız maalesef :(
Hala trolluyor. Kendinizden bu kadar eminseniz discord üzerinden "sesli" bir şekilde iletişime geçebiliriz de büyük ihtimal şimdi bir şeyleri bahane edip gideceksinizdir. Saygı diyorsun daha kim olduğumu bilmeden yorum yapabiliyorsun. Neyse uğraşmayacağım. Trolluğun belli zaten. Millete rezil olma.
İşte herkes bir şeyi sallıyor kimin ki tutarsa.

Hala trolluyor. Kendinizden bu kadar eminseniz Discord üzerinden "sesli" bir şekilde iletişime geçebiliriz de büyük ihtimal şimdi bir şeyleri bahane edip gideceksinizdir. Saygı diyorsun daha kim olduğumu bilmeden yorum yapabiliyorsun. Neyse uğraşmayacağım. Trolluğun belli zaten. Millete rezil olma.

İşte herkes bir şeyi sallıyor kimin ki tutarsa.

Kim olduğun benim umrumda değil, kanımca saygısız ve insanların fikirlerine çamur atmaya çalışan küçük bir arkadaşsın. Kasım 2021'de burada olursun umarım stokları beraber inceleriz küçük beyefendi.

Kim olduğun benim umrumda değil, kanımca saygısız ve insanların fikirlerine çamur atmaya çalışan küçük bir arkadaşsın. Kasım 2021'de burada olursun umarım stokları beraber inceleriz küçük beyefendi.
Hocam firmanın baş harfini söyleyin de ona göre para birikterelim.

O kadar büyük bir firmada çalıştığını söyleyip böyle bir sistem satman zaten her şeyi açıklıyor. Salla kazan diye boşuna demiyorum. Çok fazla şeyin varsa söyle firma adını ve çalıştığına dair bir kanıt sun bize saygısızlık yapmadım troll olduğun belli de özür dilerim yani geri kalmam merak etme. Bir de insanların yaşları değil yaptıkları önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı