Ekran kartı fiyatları artar mı?

Bütçe rx6500xt'ye yetti artar diye aldık artık uzun süre değiştirmeyecez galiba Xbox series s + rx6500xt devam edecez :(

Gidişat belirleyecek her şeyi. Artadabilir, artmayadabilir. Global'de ekran kartı fiyatları düşüyor fakat Türkiye'de belli olmuyor maalesef.

Küreselde ekran kartı fiyatları düşüyor hocam doğru mu anladım?
Evet hocam, düşüyor. Volkan Oyun Kuvvetleri'nden takip ediyorum. Aylık piyasa durumunu paylaşıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hocam, düşüyor. Volkan Oyun Kuvvetleri'nden takip ediyorum. Aylık piyasa durumunu paylaşıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam stok sorunu bittide ne oldu benim gibi fakirleri dolar kuru etkiliyor. Türkiye'de vergisi cartı curtu. :D

Hocam stok sorunu bittide ne oldu benim gibi fakirleri dolar kuru etkiliyor. Türkiye'de vergisi cartı curtu. :D
Hocam artık onları da bizi bu hale getiren kişilere sormalıyız 😀.
Ama benim düşüncem pozitif yönde. Azalacağını düşünüyorum ve öyle de oluyor. Dolar hep 14-15 arası gezdiği için ve Global'de de fiyatlar düşüp ülkemizde stoklar tekrardan artınca mecbur düşecek, düşüyor da. Kripto da etkili olabilir tabii, pek takip etmediğim için bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı