Ekran kartı fiyatları düşer mi?

Yunnus

Picopat
Daha fazla  
PC almak istiyordum PS4 alayım dedim. Xbox önerdiler ve oyun satın almalısın dediler. Ben de tekrar PC'ye döndüm ama her yönden parayla ilgili kısmak istedim ama ekran kartı stoklarını bekliyorum. Sizce ekran kartı fiyatları düşunce monitör fiyatları düşer mi? Eğer düşerse 144 Hz almak istiyorum ve 1500-1700 TL gibi ekran kartı bütçem var. 2200G'nin besleyeceği ekran kartları 1500 TL fiyat bandına düşer mi? Dediğim gibi ekran kartı stoklarını bekliyorum. Sizce fiyatlar düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı fiyatları hakkında kimse kesin bir şey söyleyemez bence ama eğer monitör almayı düşünüyorsan onu şimdi al.

Yani dolar tabiki etkili ama ilerde madencilik için hazır sistemler çıkacak diye bi duyum var onlardan sonra kısmi bir azalma olabilir fiyatlarda.

Dolar dusuyor mu fiyat dussun? Fiyat duserse verginin dusecegini mi dusunuyorsun. Vergi duserse sence bu ulkede gelir artar mi gelir? Artsa bile enflasyona yenik duser mi dusmez mi? Iyi gunler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC almak istiyordum PS4 alayım dedim. Xbox önerdiler ve oyun satın almalısın dediler. Ben de tekrar PC'ye döndüm ama her yönden parayla ilgili kısmak istedim ama ekran kartı stoklarını bekliyorum. Sizce ekran kartı fiyatları düşunce monitör fiyatları düşer mi? Eğer düşerse 144 Hz almak istiyorum ve 1500-1700 TL gibi ekran kartı bütçem var. 2200G'nin besleyeceği ekran kartları 1500 TL fiyat bandına düşer mi? Dediğim gibi ekran kartı stoklarını bekliyorum. Sizce fiyatlar düşer mi?
Hocam paranız varsa almaya bakın eskiden 1500 TL ye gördüğüm 1050TI a pahalı diyordum şuan 5k ya dayandı xd
Belki de bu fiyatlatlara 1 sene sonra dönüp bakına ulan çok ucuzmuş diyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı