Ekran kartı fiyatları düşer mi?

Korayk9199

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı üretimi artıyor dolar düşüyor ETH düşüyor fakat ekran kartı fiyatları yükseliyor. Herhangi bir olumsuz etken yokken fiyatlar nasıl hala yükseliyor anlamadım. 20-25 gün sonra 3070 Ti'lı bir sistem almayı düşünüyordum fakat ekran kartı fiyatları birden yükseldi neden yükseldi ve ilerleyen zamanlarda düşer mi? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

hasuna

Hectopat
Ekran kartı üretimi artıyor dolar düşüyor ETH düşüyor fakat ekran kartı fiyatları yükseliyor. Herhangi bir olumsuz etken yokken fiyatlar nasıl hala yükseliyor anlamadım. 20-25 gün sonra 3070 Ti'lı bir sistem almayı düşünüyordum fakat ekran kartı fiyatları birden yükseldi neden yükseldi ve ilerleyen zamanlarda düşer mi? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Bu zamandan sonra düşmez diye düşünüyorum. Hele yakında yine 4 bin serisi çıkacak yine 3 bin serisi çıktığında ki gibi bir olay söz konusu olursa vay halimize.

krsck

Centipat
Daha fazla  
Düştüğü kadar düşmüşlerdi, şimdi dövizin yükselmesine reaksiyon veriyorlar. İkinci el almayı düşünüyorsanız ETH düşüşü ile iyice uyguna bulabilirsiniz ama sıfırlar için riskli.

cenkkk

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı fiyatları yükselmiyor, 5000 lira civarına RX 6600 alınabiliyor, birkaç ay önce 10000 lirayı görmüştü.

Mortis06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Profesör Asistanı
Bence bir miktar daha düşecek gibi duruyor. Miningciler ellerindeki kartları ikinci ele sürmeye başladılar, hem güncel RX 6000 serisinin fiyatları hem de coin işindeki talebin azalması sebebi ile RX400-500 serisi kartların fiyatları ikinci elde ciddi anlamda düşmeye başladı. Bu dolaylı yoldan sıfıra olan arz talebi biraz baskılar ve orada da fiyat bir miktar düşer. Ben uzun süredir fiyatların düşmeyeceği düşüncesindeydim ancak RX 6600'ün 5500TL olduğunu gördüğümden beri fikrim değişti.

mevlutcanay

Femtopat
Daha fazla  

Batuhanbubajk9

Picopat
Daha fazla  
Bu kart daha dün 13800'dü tam alacaktım aksilik olmuştu 6 k artmış fiyatı komik gerçekten.

Ula kafir Amerika.

Son düzenleme:
Yukarı