Ekran kartı fiyatları düşer mi?

3060 13K civarındaydı şimdi 7K ya inmiş bu kura rağmen daha ne düşsün.

Hocam dün 13800 TL olan kart şu an 19600 TL

Bu kart daha dün 13800'dü tam alacaktım aksilik olmuştu 6 k artmış fiyatı komik gerçekten
Evet bende bunu alıcaktım sabah fiyatını görünce çok sinirlerim bozuldu düşmesini beklerken 6k zam gelmiş

Evet bende bunu alacaktım sabah fiyatını görünce çok sinirlerim bozuldu düşmesini beklerken 6K zam gelmiş

Aynı mağduriyeti yaşıyoruz sanırım :(
Kart aynı şekilde bir daha inidirme girerse ikimizde gördüğümüz anda birbirimizi buradan hortlatalım hocam ne dersiniz şimdiden teşekkür ediyorum.

Çıkan düşer mi diyen arkadaşlar kartların bir yıl önceki fiyatlarına bakınız hele. 3070 Ti 13 14 bin TL gibi bir rakama alınabiliyor şu ortamda. Fiyatlar gayet güzel düştü. 18 bin TL'ye RX 6900 XT var.

Evet bende bunu alacaktım sabah fiyatını görünce çok sinirlerim bozuldu düşmesini beklerken 6K zam gelmiş

Vatan Bilgisayar'dan ürün alana yanında kazık hediye etmeleri lazım. Fiyatlarının aşırı kazık olduğunu bile bile bunlardan halen nasıl alışveriş yapıyor insanlar anlamıyorum. Olması gerekenden 3K daha fazlasına ürün satmak nedir Allahsızlar.

Çıkan düşer mi diyen arkadaşlar kartların bir yıl önceki fiyatlarına bakınız hele. 3070 Ti 13 14 bin TL gibi bir rakama alınabiliyor şu ortamda. Fiyatlar gayet güzel düştü. 18 bin TL'ye RX 6900 XT var.

Hocam diğer mesajları görmedin galiba RTX 3070 Ti İncehesap da sistem toplamaya özel 13K falandı vatan da da ASUS 3070 Ti dün 13700 TL idi fakat 6K TL zam geldi ve şu an 19600TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı