Ekran kartı fiyatları neden uçtu?

Hatta 1-2 ay önce 1660 Super ilanları 3000TL'nin aşağısına yoktu düşmüş fiyatlar.

Yazıma göre ayrı ürün çıkıyor onu fark ettim. Bayağı ilan var ama ilan tarihleri falan geçse olmaz.

Hatta 1-2 ay önce 1660 Super ilanları 3000TL'nin aşağısına yoktu düşmüş fiyatlar.

Ben size şöyle arama yerini atsam en düşüğe filtreleyip kendiniz yüzlerce uygun ilan arasından seçseniz daha iyi olur.

Çoğunun ilan tarihi geç ve geneli İstanbul.

İyi sosyaller.Sahibinden.com üzerinden 1660S almak için bakıyordum, bakmaz olsaydım. 1660a 5-6k fiyat yazanlar var.2.5kya almayı düşünüyordum adamın birisi Turbox RX550ye 2K demiş. Sanirim ekran kartı hayal oldu. Bir kere daha 1080 Ti sistemi sattığıma pişman oldum. Eğer temiz 1660S bulupta fiyatı uygun gelen varsa buraya atabilir mi? Bakmaktan yoruldum artık. 1660S alacak paraya karşıma RX560 falan çıkıyor.
1080 ti padişah gibi kart zaten neden sattın ki

Orada 3500'ün altında en az 70 kart vardır tek tek arayıp atamam alın Konya'dan yakın tarihli bir ilan.

Hocam bende gördüm de 10 12 aylık diyor falan ne bileyim RX550'e 2000 TL verirsin sıfır gibi ürün alırsın 1660S dediğin zaman daha eski bir ürün gelir mantıken adamlar hayır mı yapacak. Zaten bende çıkan ilanın kargo ile en fazla 3000 TL dediğimde ilan sayısı 6 ya düşüyor. Kim gidecek Konya'ya kart için.

Yeni konular

Geri
Yukarı