Ekran kartı fiyatları düşecek mi?

Stokların yenilenme tarihinin çok uzun süreceği hakkında bir sürü haber ortada 2022 tahmini olarak yazılıyor. Bu mining bittikten sonra diyorsunuz fakat bu durum anca yeni bahsedilmiş olan mining özel ekran kartları çıktığında iyi bir satış politikası izlenirse kademeli olarak düşebilir fiyatlar bu da en azından 1 yıl olur diye düşünüyorum.

Gidip RX 580 modeline 4.500 TL bayılırsa bu insanlar, kimse fiyatları düşürmez. Almayacaksınız, almayacaksınız ki düşecek. Bu gidişle isterse dünyanın her yerinde fiyatlar dibi görsün, bizim ülkemizde yine düzelmez, bunu biliyoruz.
Oyuncular alamıyor zaten. Fakat miningciler fiyat ne kadar yüksek olursa olsun alıyorlar kar ettikleri için. Zaten şu anki fiyatlarda kart alabilen oyuncu yok.

Arkadaşlar, kendim de kripto madencisi olarak söylüyorum düşecek. Arkadaşın yazdıkları doğru. Bu yaz olabilir, olmayadabilir ama düşecek. 3060 Ti kartının gerçek fiyatı 3500 TL falan, 3070 için 5000 TL uçuk bir düşünce değil, olması gereken. İnşallah bu yaz herkes istediği kartlara kavuşacak. Biraz sabredin sadece.
(Not: Piyasadaki kartları ben bitiremedim, 3-4 tane kartım var sadece ikisi zaten benimdi. Gelip bana sövmeyin. :))
Ben uzun süredir bu işin içindeyim ve uzun süre daha devam etmeyi düşünüyorum. Ama bir anda zengin olmak hırsıyla 20-30 tane kartı pahalı fiyatlardan alanlar pişman olacak bir süre sonra.

Kardeşim kavga etmeye mi geldin fikir almaya mı :) Ben de düşeceğini sanmıyorum.

Ben fikir vermeye geldim, her gün burada gelip gelip fiyatlar düşecek mi düşmeyecek mi diye soranlara, merak edenlere tecrübelerimi aktarmaya geldim. Yaşım 30, ekran kartsız kalan kardeşlerimin içini rahatlatmak istedim, hayal değil gerçekleri söyledim.

Ben fikir vermeye geldim, her gün burada gelip gelip fiyatlar düşecek mi düşmeyecek mi diye soranlara, merak edenlere tecrübelerimi aktarmaya geldim. Yaşım 30, ekran kartsız kalan kardeşlerimin içini rahatlatmak istedim, hayal değil gerçekleri söyledim.

Bizim ülkede mi öyle bilmiyorum ama fiyatlar çabuk yükseliyor, geç düşüyor.
Keşke katılabilsem size benim naçizane önerim RX570-470 bulup alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı