Ekran kartı garantiden kaç günde gelir

Mama_Kesici

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. AMD RX5500 XT 8 GB ekran kartımda beyaz beyaz noktalar çıkıyor. Sorun monitörde değil. İnternetten araştırdım bir sonuca varamadım. Garantiye göndereceğim. Değişim talep edeceğim. Tekrar elime kaç günde ulaşır? Sorun olarak kabul ederler mi? Yenisini gönderirler mi?🙄🙄

Hangi marka olursa olsun teknik serviste o anda sizin kartınızla ilgilenen teknikerin insafındasınız. Yani şans işi.

Ben geçen sene MSI marka kartımı bakım için ServisPoint'e cuma akşam göndermiştim, çarşamba günü tarafıma geri gelmişti. Çok şaşırmıştım. (Samsun'dan İstanbul'a MNG kargo ile göndermiştim.)

Son düzenleme:
Hangi marka olursa olsun teknik serviste o anda sizin kartınızla ilgilenen teknikerin insafındasınız. Yani şans işi.

Ben geçen sene MSI marka kartımı bakım için servispoint'e cuma akşam göndermiştim, çarşamba günü tarafıma geri gelmişti. Çok şaşırmıştım. (samsun'dan Istanbul'a MNG Kargo ile göndermiştim.)

Hmm benimki ASUS marka. Peki sorun yok deyip gönderme ihtimalleri olur mu? Bilgisayar mühendisi dayım sorun olduğunu söylemişti ama bilemiyorum sizce? Ekranda beyaz beyaz noktalar çıkıyor hareket ettikçe.

Geri
Yukarı