Ekran kartı görüntü vermiyor

RAM’leri çıkartıp farklı slotlara tak ve PSU bağlantılarını iyice kontrol et. Ekrana görüntü gelmemesinin bir çok sebebi var ekran kartı odaklı gitme.

Şuan hiç ellemek istemiyor yarın anlayan biri gelicek yarın atıyım daha beter olmasın ama eminim çok çok yavaş taşıdım kutuya koyup destekledim köpüklerle
Televizyonun bütün HDMI inputlarında gezdiniz değil mi? HDMI1, HDMI2, HDMI3 falan olabilir.
Gezdim sonuç aynı
Benim sistemdede öyle olmuştu 2 gün boyunca uğraştım en sonunda RAM'i çıkartıp bezle sildim geri taktım düzeldi.
Yarın deniycem sanki ramin clipsi çıkmış gibi

Ben de ramlerin çıkarılıp tekrar takılmasını tavsiye ediyorum. Bazen alt kısmı tam oturmayabiliyor ve bu yüzden de görüntü gelmeme ihtimali yüksek.

Arkadaşlar 3 gün önce bir PC aldım. Aldığım yerde tüm testleri yaptım stres test oyun testleri vs hiçbir sorun yoktu. Eve geldim monitör daha almadığım için hiç açmadım, bekliyordu. Ekran kartı gözüme tam oturmamış gibi gözüktü. Çıkardım nazikçe geri taktım ve denemek için televizyona taktım ama görüntü gelmedi. Düzgün şekilde açıldı tüm fanlar döndü işlemci olsun diğer fanlar olsun ama görüntü gelmedi. Acaba sorun ne? Gitti mis gibi sistem. Yardım edin lütfen.

Ekran kartını sökup sistemi televizyona onboarddan baglar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı