Ekran kartı güncellemesi sonrası Valorant 4:3 olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Glank

Hectopat
Merhabalar, bugün ekran kartımı güncel sürümle güncelledim ancak ondan sonra bir daha 4:3 oynatmadı ayrıca tam ekran da yapamıyorum sadece pencereli tam ekran yapılıyor, onda da 4:3 seçeneği yok. Normal tam ekran yapmaya çalışınca oyun çöküyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettim üsttekiler için çözüm nedir ?
Bak dostum iyi dinle. Oyundayken önce pencereli tam ekrana alıyorsun hemen ardından alt tab ile dönerek görüntü ayarlarından 1280x720 seçiyorsun. Sonra oyuna dönerek bir defa uygulaya basıp doldur seçeneğini aktif ediyorsun ve doldura basıyorsun. Doldura basınca alt ile dönerek ana çözünürlüğüne geçiyorsun.

Bu sorunun çözümünü bilen tek kişi benim sanırım. Siyah barlar altta ve üstte mi ?
Hocam direk bar falan gelmiyor 4:3 e aldığımda ekran simsiyah oluyor sonra oyun çöküyor configden yapayım dedim bu sefer oyun hiç açılmıyor siyah ekranda kalıyor sesi geliyor oyunun ama görüntüsü yok.
Hocam direk bar falan gelmiyor 4:3 e aldığımda ekran simsiyah oluyor sonra oyun çöküyor configden yapayım dedim bu sefer oyun hiç açılmıyor siyah ekranda kalıyor sesi geliyor oyunun ama görüntüsü yok.
Hatta ayarlardan fullscreene çekiyorum oyun klonlanıyor gibi oluyor menülerin ismi 2 defa yazıyor alt alta sonra oyun çöküyor alt+enter yapıp normal haline alıyorum 16:9 Windowed Fulscreen

Yeni konular

Geri
Yukarı