Ekran kartı hariç 3000TL PC önerisi

Bütçe
3000

Dionysos1924

Hectopat
Yer
Tımarhane
Daha fazla  
Meslek
korsan alman cd satıcısı
Arkadaşlar GTX 1060 6 GB ekran kartım var ve ben sistemimde çok saçma sorunlar ile karşı karşıyayım.
Sistemimi yenilemek istiyorum bu ekran kartına uygun 3000 TL'yi geçmeyecek bir bütçe ile.
Anakart, RAM, işlemci üçlüsünü toplamak istiyorum önerebileceğiniz bir sistem var ise sevinirim.

Bütçe: 3000 TL.
İstenilen donanım: Anakart, RAM, işlemci AMD'ya da Intel fark etmez.

Şimdiden teşekkür ederim :D

Bütçeyi 400 TL aşıyor ama kesinlikle değer.

Patriot Viper Steel 8 GB 3000MHz DDR4 PVS48G300C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)

Toplam 3100 gibi bir rakam tutuyor. Eğer kasa ve PSU gerekmiyorsa belki AMD bir sistem tavsiye edilebilir.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim tavsiyeleriniz için en azından işlemciyi hangisini seçmem gerektiğini kesinleştim i5 10400F kullanacağım RAM seçimleride tamam.

Ama küçük bir sorunum var oda anakart biraz seçici olacağım bu konuda çünkü odamda kullandığım diğer bileşenleri bağlayabilmem gerekiyor.

Anakartın optik ses girişi ve en az 6 tane USB girişi olması gerekiyor ki rahat olayım.

Tekrardan ilginiz için teşekkür ederim.

Bu arada PSU ve depolama alanına ihtiyaç yok türlü donanımım var sadece anakart RAM ve işlemci yükselteceğim ve işlemci, RAM seçimini yaptım sayenizde.

Geri
Yukarı