Ekran kartı için nerelerde hafta sonu indirimi var?

Paradise7 dalga mı geçiyorsun? Vatan'ın işi gücü kalmadı, sana kullanılmış ürün satacak! Yok öyle şey. Tek yapacağın ürün kargo ile geldiğinde kargo görevlisini göndermeden kutuyu kontrol etmek. Sorun varsa zaten hemen zabut tutuluyor. Ben sistemimi Vatan Bilgisayar'dan topladım. Çoğu kişi de oradan topluyor.

Paradise7 dalga mı geçiyorsun? Vatan'ın işi gücü kalmadı, sana kullanılmış ürün satacak! Yok öyle şey. Tek yapacağın ürün kargo ile geldiğinde kargo görevlisini göndermeden kutuyu kontrol etmek. Sorun varsa zaten hemen zabut tutuluyor. Ben sistemimi Vatan Bilgisayar'dan topladım. Çoğu kişi de oradan topluyor.
Sen herhâlde hiç okumadın orda burda VatanBilgisayar'ın rezilliklerini. Millete açılmış kullanılmış iade edilmiş ürünleri satmaktalar bir çok kişi bundan müzdarip. İlk önce araştır oku gel ondan sonra bana âhkam kes. Önemli olan kontrol etmek değil sana kakalıyormu bir şekilde olay orda bitmiştir. Tabi gözün açık olacak böyle durumlarla karşı karşıya gelmeyeceksin.

Bende ilk önce vatandan bir bakayım diyor, önerdiğiniz kartlara bakacağım arkadaşlar, inşallah güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan bilgisayar ekran kartı konusunda en uygun yerdir. Hafta sonu indirimini bekle. 30% indirimi bekle mutlaka.

Tavsiyem gidip görerek alman. Vatanın rezilliklerini çok duyan biriyim !

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı