Ekran Kartı ile Video İzleme Rehberi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Özellikle eski işlemci ve işletim sistemi kullanıcıları, yeni videoları izlerken işlemcileri zorlanır. Bu işi işlemci yerine ekran kartına yaptırmak işin püf noktası… Yeni işletim sistemi ve medya oynatıcı kullananlar salt işlemci değil, işlemci ve ekran kartı birlikte kullanabiliyorlar. Bu da sistemlerinin yükünü hafifletip rahatlatıyor. Öte yandan eski işlemcinin yanında eski işletim sistemi ve medya oynatıcı […]

Ekran Kartı ile Video İzleme Rehberi Technopat

Daha fazlası...

ben 2000- 2500 arası fiyatla bir dizüstü bilgisayar alcam oyun için gta5 falan kaldırabilir olsun yardımcı olurmusunuz

Merhaba. Bende resimde görülen ekran çıkmıyor. Önceden çıkıyordu. @Recep Baltaş @Ali Güngör
etup - K-Lite Mega Codec Pack.png

Özellikle eski işlemci ve işletim sistemi kullanıcıları, yeni videoları izlerken işlemcileri zorlanır. Bu işi işlemci yerine ekran kartına yaptırmak işin püf noktası… Yeni işletim sistemi ve medya oynatıcı kullananlar salt işlemci değil, işlemci ve ekran kartı birlikte kullanabiliyorlar. Bu da sistemlerinin yükünü hafifletip rahatlatıyor. Öte yandan eski işlemcinin yanında eski işletim sistemi ve medya oynatıcı […]

Ekran Kartı ile Video İzleme Rehberi Technopat

Daha fazlası...
SİZE BİR SORUM OLACAKTI BİLİYORUM PEK BU KONUYLA ALAKASI OLMASA DA BU SABAH LAPTOPU MU AÇTIM SİYAH EKRAN GELDİ VE BİR KUTUCUK ÇIKTI DEDİ Kİ ''NVIDIA SHARE YANIT VERMİOYR'' DEDİ BENDE ÇÜZMLERE BAKTIM GEREK YOUTUBEDEN GEREK BAŞKA SİTELERDEN YAPTIM VE YENİDEN BAŞLATTIM PC Yİ Bİ SIKINTI OLMADI ERTESİ GÜN AÇTIĞIMDA YANİ BUGÜN TEKRAR AYNI HATAYI ALDIM LÜTFEN ACİL YARDIM AMA OYUNLARDA VEYA HERHANHİ BAŞKA PROGRAMLARDA SIKINTI YARATMIYOR SADECE PC Yİ AÇINCA SİYAH EKRAN VE BİR KUTUCUK İÇİNDE ''NVIDIA SAHER YANIT VERMİYOR'' DİYOR ACİL YADIM LÜTFEN !

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı