Ekran kartı kullanımı anlık olarak düşüyor

ArdaAygun

Centipat
Fotoğrafta da göründüğü gibi oyun oynarken ekran kartı kullanımı ani olarak sürekli böyle düşüyor ama FPS imde bir değişiklik olmuyor. Bu neden böyle oluyor yardımcı olabilecek var mı?

Sistemim:

Ryzen 5 1600
ASUS RX580 T8G Gaming
8x2 DDR4 RAM

yüzde.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikey senkronizasyon kapalı ekran kartının driverini güncelledikten sonra böyle bir şey olmaya başladı birkaç haftaya kadar böyle bir şey yoktu iki gün önce güncelledim ekran kartı driverini böyle olmaya başladı.

Dikey senkronizasyon kapalı ekran kartının driverini güncelledikten sonra böyle bir şey olmaya başladı birkaç haftaya kadar böyle bir şey yoktu iki gün önce güncelledim ekran kartı driverini böyle olmaya başladı.
Son sürücülerden herkes yakınmaya başladı. Oyunda sorun oluşturmuyorsa kalabilir, sonraki güncellemeyi bekleyebilirsiniz.
Ya da DDU ile kaldırıp eski sürümü tekrar yükleyebilirsiniz.

Öyle yapmayı düşünüyorumda benimle aynı sisteme sahip olan arkadaşım(aynı driveri kullanıyoruz) sadece ekran kartı markamız farklı benimki ASUS iken onun XFX ama performans olarak benden şu an 20 30 FPS alıyor eski driverda bende o civarda alıyordum eski drivera geri geçsem düzelir mi diyorsunuz?
Bir de DDU ile program ekleden kaldırma arasında bir fark var mı acaba xd.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı