Ekran kartı kullanımı çok dalgalanıyor

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Vega 11 ekran kartım var oyun oynarken ekran kartı kullanımı çok dalgalanıyor. Bir nesne ye çarptığımda ekran kartı kullanımı %0 oluyor sonra %100 çıkıyor bazen drift atarken çıkan duman yüzünden düşüyor ekran kartının zorlanacağı her şeyde 0 olup sonra 100 oluyor. Bu da FPS düşmesi sebep oluyor neden böyle oluyor şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Vega 11 ekran kartım var oyun oynarken ekran kartı kullanımı çok dalgalanıyor. Bir nesne ye çarptığımda ekran kartı kullanımı %0 oluyor sonra %100 çıkıyor bazen drift atarken çıkan duman yüzünden düşüyor ekran kartının zorlanacağı her şeyde 0 olup sonra 100 oluyor. Bu da FPS düşmesi sebep oluyor neden böyle oluyor şimdiden teşekkürler.
Anladığım kadarıyla laptopta oyun oynuyorsun. Öncelikle bütün sürücülerin windowsun güncellemerini yap. Amd software güncelle. Sonra ise oyun oynarken şarjda oyna ve pili yüksek perfomansa çek. Laptobun bakımını yapmayı unutma.

Anladığım kadarıyla laptopta oyun oynuyorsun. Öncelikle bütün sürücülerin Windows'un güncellemerini yap. AMD software güncelle. Sonra ise oyun oynarken şarjda oyna ve pili yüksek perfomansa çek. Laptopun bakımını yapmayı unutma.

Masaüstü kullanıyorum sorunu çözdüm yine de teşekkür ederim.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı