Ekran kartı kutusunda hasar varsa ne yapılmalı?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, dün Trendyol'dan GTX 1650 siparişi verdim. Hala gelmedi, eğer kargoda bir hasar varsa tutanak tutturmam lazım ama kargo değil de ana olarak ekran kartına baksam öyle tuttursam olur mu? Çünkü kasamın kutusu hasarlıydı ama açtığımda hiçbir şey yoktu tertemiz hala calısıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo görevlisi ile beraber kutuyu açıp kontrol edin. Tutanak altına alın.

Kargo geldiğinde kuryeden bir süre beklemesini rica edin, açıp bir göz atın ve ona göre tutanak tutulmasını talep edin.
Bunun haricinde kendiniz açarken tarih, saat ve diğer bilgileri sesli bir şekilde belirterek video kaydı alabilirsiniz.

Merhabalar, dün Trendyol'dan GTX 1650 siparişi verdim. Hala gelmedi, eğer kargoda bir hasar varsa tutanak tutturmam lazım ama kargo değil de ana olarak ekran kartına baksam öyle tuttursam olur mu? Çünkü kasamın kutusu hasarlıydı ama açtığımda hiçbir şey yoktu tertemiz hala calısıyor.

Kutularda bazen sorun olabiliyor, ama ekran kartına bir şey olmaz diye tahmin ediyorum.

Valla böyle şeyleri takıntı etmeyin. Bak benim ekran kartı taa İspanya'dan geldi. Hiçbir sorun olmadan. Böyle takıntılı olursanız bir şey yapamazsınız. Kargo görevlisiyle birlikte açın çok çekiniyorsanız.

Ya şimdi ucuzda değil ondan insan biraz tedirgin oluyor ya bu arada araştırdım bayağı herkes ASUS GTX 1650 Phoenix yok çok ısınan bir kart vs diyor internetten buldum abi herif Rust'ta ki Rust manyak gibi ekran kartı yiyen bir oyun Ultra ayarla da Max 76 derece görüyor.

Ya şimdi ucuzda değil ondan insan biraz tedirgin oluyor ya bu arada araştırdım bayağı herkes ASUS GTX 1650 Phoenix yok çok ısınan bir kart vs diyor internetten buldum abi herif Rust'ta ki Rust manyak gibi ekran kartı yiyen bir oyun Ultra ayarla da Max 76 derece görüyor.
Ama harbiden en dandik modellerden biri.

Ben INNO3D kullanıyorum, fanların dönmesine rağmen Minecraft Hypixel'de 61 derece oluyor.

Geri
Yukarı