Ekran kartı nasıl boyanabilir?

Bütçe
300

Oğuzhan NAS

Decapat
Yer
Innsbruck
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Teknisyeni
Merhaba şu anda ryzentosh sistem kullanmaktayım ve hayalim olan white temasını yansıtmak için ekran kartını boyamak istiyorum. Fakat dış kasasında plastik olan kısmında metal kısımlar var. Onları boyamadan nasıl bir boya yapabilirim? Plastik ısıda boya tutar mı? Bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Merhaba şu anda ryzentosh sistem kullanmaktayım ve hayalim olan white temasını yansıtmak için ekran kartını boyamak istiyorum fakat dış kasasında plastik olan kısmında metal kısımlar var. Onları boyamadan nasıl bir boya yapabilirim plastik ısıda boya tutar mı bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Ekran kartım GT640 o yüzden kıyabilirim ekran kartına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba şu anda ryzentosh sistem kullanmaktayım ve hayalim olan white temasını yansıtmak için ekran kartını boyamak istiyorum. Fakat dış kasasında plastik olan kısmında metal kısımlar var. Onları boyamadan nasıl bir boya yapabilirim? Plastik ısıda boya tutar mı? Bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Hocam arkadaki elektronik kartı sök geri kalan her yeri boyuyabilirsin aman sakın kartı boyama yani kartın devre kısmını geri kalanlar sorun olmaz umarım daha güzel bilgisayarın olur 🥰

Hocam milyoner değilseniz kıymayın satın model yükseltin.

Yeni konular

Geri
Yukarı