Ekran kartı nasıl takılır?

mami_cr

Hectopat
Arkadaşlar APU sistemime ekran kartı aldım, fakat ekran kartı mı büyük kasa mı küçük anlayamadım. Ekran kartı kasaya sığmıyor kablolar engelliyor ekran kartını takmak için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 1924115C-5AB6-45A4-8E83-C0F4A3D7C623.jpeg
    1924115C-5AB6-45A4-8E83-C0F4A3D7C623.jpeg
    126,2 KB · Görüntüleme: 91
Önce o kabloları düzelt. Ardından pini aç ve oturt. Ardından vidala. Varsa ek güç bağlantısı tak. Ardından BIOS sıfırlama yap.
kablolar yerlerine takılı hocam çıkarsam sorun olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoları izledim zaten çözüm bulamadığım için bu konuyu açtım hocam ben ekran kartını takınca resimdeki sağ taraftaki kablolar engelliyor

kablolar yerlerine takılı hocam çıkarsam sorun olur mu?

videoları izledim zaten çözüm bulamadığım için bu konuyu açtım hocam ben ekran kartını takınca resimdeki sağ taraftaki kablolar engelliyor
Üstteki arkadaşımın dediği gibi kabloları düzelteceksin kardeşim. Sistem hazır geldi değil mi?

Üstteki arkadaşımın dediği gibi kabloları düzelteceksin kardeşim. Sistem hazır geldi değil mi?

Ben bu ekran kartsız yani APU sistemi 2 yıl önce aldım daha dün de ekran kartını aldım takmaya çalışırken sağdaki kablolar engelleniyor. Çıkarmak gerekir mi? Gerekirse de sorun olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı