Ekran kartı önerisi

Bence stoklara tekrar gelir AMD ve NVIDIA yakın zamanda stok sorunu çözülecek diye açıklama yapmıştı sanırım.
Ayrıca 1650 Super yeni bir kart hala 1 yıl önce çıktı.
Niye gelmesin ki tekrar stoklara.

Bu var ama tek fanlı çift fan istiyorsanız stokları beklememiz lazım.
Bu var ama tek fanlı çift fan istiyorsanız stokları beklememiz lazım.

ASUS Phoenix'i pek tercih etmem yenilenen modelinin soğutması başarılı fakat bunun değil dün ASUS TUF 1650S OC modeli 2200 tly di kısa süre için indirimde yarın alırım dedim ve şu an 2900 TL civarında çok sıkıntılı bir dönem ne stok var ne bir şey RTX 3xxx serisinde fp kart 3050 iyi fakat fiyatı Türkiye standartlarında pahalı olacak ve hatta 3040 gelse onun bile fiyatına fp diyemeiz umarım fp bir kart çıkartılrlar.

Bence stoklara tekrar gelir AMD ve NVIDIA yakın zamanda stok sorunu çözülecek diye açıklama yapmıştı sanırım.
Ayrıca 1650 Super yeni bir kart hala 1 yıl önce çıktı.
Niye gelmesin ki tekrar stoklara.

5500 ve 1650 serisi dediğin gibi yeni umarım stoğa gelirler ama burada ara şirketlerinde el atması lazım isim vermek istemiyorum bizzat arayıp konuştum şu an getirmek gibi bir planlarının olmadığını söylemiişlerdi aslında Palit Galax vs markalar iyi markalar.
Yenilenen modelden kastınız nedir?
Asus soğutmada birkaç değişiklik yaptı sanırım PH-GTX1650-O4GD6 | Ekran Kartı | ASUS Türkiye
Bence sıfırına 5500XT para falan verceğine o paraya iknci el 1070 Ti alınabilir.

Garanti durumu sıkıntı biliyorsun ki mining de 1070 ve 1070 Ti çokça kullanılıyor.

Geri
Yukarı