Ekran kartı olmadan oyun oynanır mı?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Çoğu oyunda RAM miktarı ve diğer her şey yetiyor ama galiba ekran kartım yok. Çünkü bilgisayarıma tıklayınca ekran kartı gibi bir şey çıkmıyor. Örnek olarak ben GTA San Andreas oynamak istiyorum ve ona 384 MB RAM gerekiyor ama bende 4 GB RAM var ve çok daha fazla yetiyor. Ben o oyunu oynayabilir miyim? Veya Half-Life 2.

Arama kısmına dxdiag yazın ve arayın. Çıkan ilk sayfa ve görüntü sekmesi (yada sekmelerinin) ekran görüntüsünü gönderin.

Arama kısmına dxdiag yazın ve arayın. Çıkan ilk sayfa ve görüntü sekmesi (yada sekmelerinin) ekran görüntüsünü gönderin.
Hocam Windows arama kısmı nedense bende çalışmıyor. Bir tanıdığımıza biz verdik Google'da arama yapmıyor diye o da Win 10'a yükseltmiş. Herhalde korsan. Hatta bu sebeple Opera hariç ekran görüntüsü alamıyorum.

Windows (logosu) + R yapıp sol altta çıkan ekrana aynı komutu yazın. Korsan program için Malwarebytes indirip silebilirsiniz. Ama tam olarak kesin çözüm değil. Kesin çözüm temiz kurulum. Ama şu an yapmanıza gerek yok.

Windows (logosu) + R yapıp sol altta çıkan ekrana aynı komutu yazın. Korsan program için Malwarebytes indirip silebilirsiniz. Ama tam olarak kesin çözüm değil. Kesin çözüm temiz kurulum. Ama şu an yapmanıza gerek yok.
Tamam hocam.
Hocam ekran görüntüsü alamıyorum ama ben kendim yazayım.
Sistem:

İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 bit (10.0, Yapı 18363)

Sistem Modeli: Fujitsu LifeBook S751-500 4 GB 500 GB 14" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

BIOS: Version 1.16

İşlemci: İntel (R) Core (TM) İ5-2500M CPU @ 2.50 GHz (4 CPUs), 2.5 GHz

Bellek: 4096MB RAM

Disk belleği dosyası: 7001MB kullanıldı, 8757 MB kullanılabilir

DirectX Sürümü: DirectX 12

Ekran:

Ad: İntel(R) HD Graphics 3000

Üretici: İntel Corporation

Yonga Türü: İntel(R) HD Graphics Family

DAC Türü: Internal

Yaklaşık Top. Bellek. 1664MB

Görüntü Belleği (VRAM): 32MB

Paylaşılan Bellek: 1632 MB

Geçerli Görüntü Modu: 1366 x 768 (32 bit) (60 Hz)

Monitör: Generic PnP Monitör

HDR: Desteklenmiyor

Hocam belki bunlara gerek yoktu sadece link yeterdi ama ben yine de yazayım dedim. Sonuçta eksik olsun fazla olmasın hocam.
Kendi laptopumun linkini yeni öğrendim bu arada. 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı