Ekran kartı oyunda 110 dereceye kadar çıkıyor

Shrunteer

Femtopat
Daha fazla  
Eski makalelerime bakarsanız sistemde FPS sıkıntısı yaşıyordum. Çoğu kişi temizle ve termal macun sür dedi. Yaptım yine de olmadı hala oyunlara girdiğimde 110 derece görüyor ekran kartı. Bu artık ekran kartının bozuk olduğu anlamına mı geliyor? Hatta sorun diskimde olabilir diye yeni SSD aldım ama yine de işe yaramadı. Fikirlerinizi belirtin.

Eski makalelerime bakarsanız sistemde FPS sıkıntısı yaşıyordum. Çoğu kişi temizle ve termal macun sür dedi. Yaptım yine de olmadı hala oyunlara girdiğimde 110 derece görüyor ekran kartı. Bu artık ekran kartının bozuk olduğu anlamına mı geliyor? Hatta sorun diskimde olabilir diye yeni SSD aldım ama yine de işe yaramadı. Fikirlerinizi belirtin.

Hocam sisteme mining virüsü girmiş olabilir. Yani en azından bana göre %90 ihtimalle böyledir. Çünkü bu ısı değerleri çok ekstrem.

Sistem boştayken görev yöneticisini ss atar mısınız?
1660686218041.png

Ekran kartınız 5700 XT mi?

Ekran kartınız 5700 XT mi?
Hayır, Geforce 9500 GT

Malwarebytes veya Kaspersky ile taramanı öneririm.
Yaptım KMSAutoS diye bi tehdit ve explorer.exe gibi bir şey bulmuş ve temizledim.

1660723669746.png

3 nesne işlenemedi diyor fakat açtığımda bir şey yok.
1660723766183.png

Malwarebytes veya Kaspersky ile taramanı öneririm.
bir de bu sorun Fps arttırma ayarları yapmıştım bir kere onun yüzünden ola bilir mi?
Ama onun üzerine Format attık yani sıfırlanmalı değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı