Ekran kartı sıcaklığı nasıl düşürülür?

Reis 84 derece nedir ya? Canımı sıkıyor oyun testlerinde 65-70 derecelerde çalışan RX 590'ın bende GTA 5'te sabit 84 derecede çalışmasına.

Hocam 84 dereceleri görsem bende muhtemel sizin gibi tepki verirdim :) bence fanları biraz yükseltin kasayı da mümkünse masaya kaldırın derim ben 1 kere 77 dereceye değdi geldi diye epey uğraştım ancak şu an sıkıntı yok fanları 65 derecede %40 şeklinde grafikli ayarlarsanız sorununuz çözülür gibi çünkü kendi haline bırakınca %30'larda falan anca çalışıyor sessiz kalacağım diye.

Hocam 84 dereceleri görsem bende muhtemel sizin gibi tepki verirdim :) bence fanları biraz yükseltin kasayı da mümkünse masaya kaldırın derim ben 1 kere 77 dereceye değdi geldi diye epey uğraştım ancak şu an sıkıntı yok fanları 65 derecede %40 şeklinde grafikli ayarlarsanız sorununuz çözülür gibi çünkü kendi haline bırakınca %30'larda falan anca çalışıyor sessiz kalacağım diye.
Bu arada fanlar otomatikte boştayken dediğiniz gibi yüzde sıfırda veya yüzde yirmide falan çalışıyor. Gta 5 te yüzde seksenlere kadar çıkarıyor kendisini.

Bu arada fanlar otomatikte boştayken dediğiniz gibi yüzde sıfırda veya yüzde yirmide falan çalışıyor. GTA 5'te yüzde seksenlere kadar çıkarıyor kendisini.

Hocam kasanızın modeli nedir bir de ekran kartınız marka model verirseniz iyi olur. Çünkü benim ekran kartı fanımın ben daha %50 olduğu görmedim %40-45 arasında 60-65 arası sabit tutuyor çünkü.

Hocam kasanızın modeli nedir bir de ekran kartınız marka model verirseniz iyi olur. Çünkü benim ekran kartı fanımın ben daha %50 olduğu görmedim %40-45 arasında 60-65 arası sabit tutuyor çünkü.

Ekran kartınız MSI Armor serisimi hocam?

Yok hocam ASRock markası.

Hocam baktığım kadarıyla nitro+ a göre ince bir kart muhtemel RX 590 gibi yüksek overclock değerlerini tutamıyor üstündeki soğutucu bir de kasa hava akışınızdada ufak tefek sıkıntılar olabilir gibi çünkü testlerine baktım 75-80 arası geziyor kart.

Hocam baktığım kadarıyla nitro+ a göre ince bir kart muhtemel RX 590 gibi yüksek overclock değerlerini tutamıyor üstündeki soğutucu bir de kasa hava akışınızdada ufak tefek sıkıntılar olabilir gibi çünkü testlerine baktım 75-80 arası geziyor kart.
Rx 590 testlerinde mi 75-80 arası geziyor? Yoksa bu markanın Rx 590 ı mı? Çünkü Rx 590 oyun testlerinde 65-70 derecelerde geziyor.

RX 590 testlerinde mi 75-80 arası geziyor? Yoksa bu markanın RX 590'ı mı? Çünkü RX 590 oyun testlerinde 65-70 derecelerde geziyor.

1610282680426.png

Sizin kartınızda değerler böyle gözüküyor hocam kullanmadığım için Google amcaya sordum direk :)

Yeni konular

Geri
Yukarı