Ekran kartı sıcaklığı oyunda 46 derece

urbanprop

Femtopat
Daha fazla  
Oyundaydım. Rage geçirdim. O arada PC kapandı. Açılmadı. Fişini değiştirdim açıldı. Masaüstünde 41-43 derece Valorant'da 43-46 derece arası. Neden böyle olmuş olabilir?
Bu arada bilgisayara giren fiş yerinden oynamış, temassızlık olduğu için kapanmış. Peki neden sıcaklık böyledir? Masaüstü 43 Valorant'da 46

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundaydım. Rage geçirdim. O arada PC kapandı. Açılmadı. Fişini değiştirdim açıldı. Masaüstünde 41-43 derece Valorant'da 43-46 derece arası. Neden böyle olmuş olabilir?
Bu arada bilgisayara giren fiş yerinden oynamış, temassızlık olduğu için kapanmış. Peki neden sıcaklık böyledir? Masaüstü 43 Valorant'da 46.

Kullanım kaçta? Sistem özelliklerini atar mısınız?

Bu arada bilgisayara giren fiş yerinden oynamış, temassızlık olduğu için kapanmış. Peki neden sıcaklık böyledir? Masaüstü 43 Valorant'da 46
Kulandığınız ekran kartına bağlı olabilir. Mesela şuan bende tek fanlı GT 1030 var oyunda en fazla 52 derece gördüm.

Hocam sanki cam çerçeve dağıtmışsınız gibime geliyor. Yoksa fiş kendi kendine çıkmaz rage'in ardından.
Zaten ucundaymış önceden ben kabloyla basınca temassızlık oluşmuş
Ekran kartı modeliniz nedir? Hangi model olduğunu bilmiyorum ama sıcaklık gayet iyi. Rage sırasında bilgisayara kısa devre mi yaptırdınız?
Zotac gtx 1660 super
Kulandığınız ekran kartına bağlı olabilir. Mesela şuan bende tek fanlı GT 1030 var oyunda en fazla 52 derece gördüm.
Normalde 37 dereceydi kapanmadan önce kapandıktan sonra 43 derece oldu
Oyunlarda performans düşüşü var mı onu söyle.Yoksa çok takılma.
Yok sadece sıcaklık tuhaf. Boşta 43 oyunda 46 derece oldu. Bu pc nin kapanıp açılmasından sonra oldu
Kullanım kaçta? Sistem özelliklerini atar mısınız?
Masaüstü 0 oluyo 14 oluyo değişiyo. Oyunda 24

Yeni konular

Geri
Yukarı