Ekran kartı stok kıtlığı

PawnF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 1-2 ay öncesine kadar en azından 3090'lar kalmışdı İtopya'da şimdi onu geç kötü kartlar bile bulunamıyor bulunsa da kazıklıyor. COVID-19 belası yüzünden herkese olduğu gibi evde tıkıldık ve bende bu süreçte bir bilgisayar toplamayı düşünüyordum toplayacağım bilgisayarın bütün bileşenleri mevcut fakat sadece 3090'lar tükenmiş durumda sizce bu stoklar ne zaman düzelir miningciler piyasadan gidiyor mu artık ETH.2.0 diye bir güncelleme gelecekmiş Ethereum'a gelecek bu güncelleme ile mining yapılamayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üretici açısından sıkıntı yok ki. Ürettiği hemen tükeniyor. Böyle engeller çıkarsa bu seferde elinde ürün kalacak. Bence Sadece üreticelerin üretim kapasitelerini kat kat arttırmasıyla çözülebilir. Bu yatırımda ne kadar sürede gelir bilemeyiz. Ve durum sonucunda kalite nasıl olur bilinmez.

Sene sonuna doğru düzelir şimdiye nazaran. NVIDIA artık çıkaracağı kartlara madencilik sınırı getiriyor. Böylelikle madenciler kartı almayacak. Onlar için ayrı bir üretim yapacaklarmış.

Bekleyenler daha çoook bekleyecek.
@241046 Şimdiden o sistemin nasıl kaldırılacağı hakkında çalışmalar var. Boşuna umutlanmayın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı