Ekran kartı piyasası ne zaman düzelir?

Ethereum 2.0 ile madenciliğin biteceğini söylediler ve bu güncellemenin de 2021 Temmuz'da olacağını söylediler. Bana kalırsa madencilik yazın bitse bile normal fiyatlardan ekran kartı bulabileceğimiz günler en az 2022 sizce ne zaman düzelir? Veya fiyatlar dolara bakıldığı zaman arttığı için eski fiyatlarının ne kadar üstüne satılır?

Eki Görüntüle 985805

Bu konular her gün açılıyor ve hep aynı cevaplar veriliyor neyi tartışıyoruz hala.
Bu sene düzelme ihtimali yok 2022-23 de düzelebilir.

Ne zaman miningciler ekran kartlarını sömürmeyi bırakınca (!)

Merhabalar arkadaşlar. Yaza doğru ekran kartı bulabilirsem bilgisayar toplayacağım. Bu stok sorununun ne zaman düzeleceği hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim?

Bu sene düzelmesi bir mucize olur ancak Temmuz'da ETH 2.0'a geçilirse eminim ki 2022 başlarında stok sorunu ve fiyatlar güzel yerlere gelecektir sana önerim Temmuz'u bekle eğer ETH 2.0 gelirse piyasanın düzelmesi yakın olur ancak gelmezse 2022 2. çeyreğinde ancak düzelir.

Duyduğuma göre yaza doğru fiyatlar makul bir seviyeye inecek, VİDEOYUN NVIDIA ile yaptığı görüşmede stokların olmadığını ve sebebinin ise BTC ve alan kişilerin toplu alması (1'den fazla alması ) olarak belirtti. Bence yaz sonu veya 2021 sonuna doğru piyasa makul değerlere inecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi geceler. 3060 Ti stoklarda yok daha doğrusu bakmadım ama yoktur çok büyük ihtimal bende direkt ikinci el ilanlarına baktım sarı siteden. Arkadaşlar bunlar kafayı mı yemiş? 15 bin TL'den satıyorlar ekran kartlarını. 3060 Ti'ya 3060 Ti bu. Ben yeni keşfettiğimde bu kartı daha doğrusu ilk keşfettiğimde almayı düşündüğümde 5 bin 6 bin TL idi. Ve GTX 1080 ekran kartımı 3 bin TL'ye satıp üstüne 3 bin TL ekleyip 3060 Ti alacaktım ama kaçırdım sonra durum buralara gelmiş. Ve şimdi benim kartın piyasası 7 bin TL. Ben şimdi bunu satıp 3060 Ti ekran kartını nasıl alayım ilk başta 3 bin TL eklemem gerekiyordu. Şimdi ise 8 bin TL en az eklemem gerekiyor. Arkadaşlar bu piyasa ne zaman düzelir? ETH kazımı böyle sonsuza kadar sürecek mi? Bir çözüm yolu olmayacak mı? Düşüncelerinizi yazarsanız hem mutlu olurum hem sohbet etmiş oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi geceler. 3060 Ti stoklarda yok daha doğrusu bakmadım ama yoktur çok büyük ihtimal bende direkt ikinci el ilanlarına baktım sarı siteden. Arkadaşlar bunlar kafayı mı yemiş? 15 bin TL'den satıyorlar ekran kartlarını. 3060 Ti'ya 3060 Ti bu. Ben yeni keşfettiğimde bu kartı daha doğrusu ilk keşfettiğimde almayı düşündüğümde 5 bin 6 bin TL idi. Ve GTX 1080 ekran kartımı 3 bin TL'ye satıp üstüne 3 bin TL ekleyip 3060 Ti alacaktım ama kaçırdım sonra durum buralara gelmiş. Ve şimdi benim kartın piyasası 7 bin TL. Ben şimdi bunu satıp 3060 Ti ekran kartını nasıl alayım ilk başta 3 bin TL eklemem gerekiyordu. Şimdi ise 8 bin TL en az eklemem gerekiyor. Arkadaşlar bu piyasa ne zaman düzelir? ETH kazımı böyle sonsuza kadar sürecek mi? Bir çözüm yolu olmayacak mı? Düşüncelerinizi yazarsanız hem mutlu olurum hem sohbet etmiş oluruz.

Dostum en iyi ihtimal ile 2024 başı ekran kartı fiyatları düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı