Ekran kartı stokları ne zaman düzelir?

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
Eskisi gibi 1660 Super'li sisteler 5800 6000 olur mu şu an 7500 TL 1660 Super'li sistemler

Yoksa Ryzen 5 2600

GTX 1650 Phoenix süper

ASUS Prime B450M-K anakart.

Adata 8 GB 3200MHz bellek.

Kingston A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD.

FSP Hydro k 500 500W 80+ Bronze güç kaynağı.

Yoksa 5300 TL'ye bu sistem alınmalı mı ekran kartların stoklarının gelmesinimi beklemeliyim yoksa beklemeli miyim?

İllaki düzelecek. 2 aşaması var miningciler bu kartları kullanamayacak yakında, üretim zinciride tahminen yaza doğru eski haline gelirse yazın fiyatlar normal seviyeye iner.

Dolar artmaya başladı çok zor düşmesi. Tercih sizin bütçeniz varsa alabilirsiniz. RTX3060'ın çıkış fiyatlarını da gördük. Fiyatlar çok uzun bir süre hiç düşmeyecek ve kura bağlı artmalar yaşanır.
Fırsatınız ve bütçeniz varsa alabilceğinizin en iyisini alıp geçin her türlü kar edersiniz.

Dolar artmaya başladı çok zor düşmesi. Tercih sizin bütçeniz varsa alabilirsiniz. RTX3060'ın çıkış fiyatlarını da gördük. Fiyatlar çok uzun bir süre hiç düşmeyecek ve kura bağlı artmalar yaşanır.
Fırsatınız ve bütçeniz varsa alabilceğinizin en iyisini alıp geçin her türlü kar edersiniz.
Olması gereken fiyatlara bakarsak doların 10 olması lazım şu anki fiyatlara erişebilmesi için. Stoklar normale girerse düşecek çok acelesi yoksa alması mantıksız.

Haziran'dan önce düşmez mi o zaman şu an 5300 TL'ye o sistem alınır mı inventustan.
O sistemi bilmiyorum ama şu anda her zincirde sorun var üretimde sevkiyatta, tahminen yaz ortası düzelir. Fırsatçı satıcılarımızı da unutmamak lazım. Dolar 8'e çıkınca hemen zamları yapıştırdılar 7'ye inince fiyatlar aynı kaldı. Tekrar çıkarsa tekrar fiyatlara zam yaparlar. Ülke ülke değil kim kimi koparırsa denetim yok.

O sistemi bilmiyorum ama şu anda her zincirde sorun var üretimde sevkiyatta, tahminen yaz ortası düzelir. Fırsatçı satıcılarımızı da unutmamak lazım. Dolar 8'e çıkınca hemen zamları yapıştırdılar 7'ye inince fiyatlar aynı kaldı. Tekrar çıkarsa tekrar fiyatlara zam yaparlar. Ülke ülke değil kim kimi koparırsa denetim yok.

Yazın ortası benim için çok geç sistem bu alınır mı?

İlemci 3 3100
Ekran kartı 1650S.
Bence acelesi olması şu an sormaya bile gerek duymaz... Adamın acelesi var demek ki ben de biliyorum yazın büyük ihtimal ucuzlar demesini.

Acayip acelem yok ama acelem var seneye LGS falan olacağı için oynamaya vakit bulamam diye erken almak istiyorum bir attığım sisteme bakar mısınız iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı