Ekran Kartı Sürücüm Yüklenmedi

ibrahimuluocak

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 format attım DriverPackSolution ile tüm driverları güncelledim yeniden başlattım ancak tüm driverlar tamam bir ekran kartı olmamış ;

NVLRVY.png

Ne yapmalıyım acele yardım eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 zaten tüm sürücüleri kendi buluyor. Boşuna uğraşmızsınız. Mevcut sürücüyü tamamen sil ve Windows Update'den indir.

Windows 8.1 zaten tüm sürücüleri kendi buluyor. Boşuna uğraşmızsınız. Mevcut sürücüyü tamamen sil ve Windows Update'den indir.
Windows 8 .1 tüm sürücüleri otomatik bulmuyor. Mesela harici ekran kartı yada chipset driverlarını kendi bulmuyor yada eski tarihli driverları buluyor. O yüzden en güncel driverı yüklemek için kendi sitesine başvurmalısın.

En güncel sürücüleri Windows 8.1 buluyor. Benim akrabamın 7 senelik bilgisayarı vardı. Ona Windows 8.1 kurduk ve tüm sürücüleri buldu.

Windows 8.1 i kurdum ancak bazı driverler yüklenmemişti.
Ekran kartı da dahil.
Ben de son çare driver pack solutionu çalıştırdım.
Aygıt yöneticisinden ekran kartının yazılımı güncelleştir diyerek ekran kartını da hallettim.
teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı