"Ekran kartı sürücüsü çöktü" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Haktan Ölmez

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance Pro SL RGB 16GB (2x 8GB) 3200 MHz DDR4 CL16
Ekran kartı
GTX 1060 6 GB GamingX modeli
Anakart
B550M Pro
İşlemci
Ryzen 5 5600X
4-5 gün öncesine kadar hiçbir hata almıyordum. Ne driver güncelledim ne de bir Update yaptım ama bu hatayla karşılaşıyorum. FIFA ve Valorant'a giremiyorum herhangi bir şekilde. İkisinde de yükleme ekranında bu hatayı veriyor. Kurmadığım ekran kartı sürücüsü, atmadığım format kalmadı. DDU ile sürücü kaldırıp yüklemesinden tutun Windows 11'den 10a kadar her şeyi yaptım bir şekilde. Düzelmedi. Kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırdım hocam da geri nasıl ekleyeceğim?
"Görüntü Bağdaştırıcıları" seçiliyken üst menüden "donanım değişikliklerini tara" seçeneğine tıklayın.
1670086377082.png

1670086423431.png

"Görüntü bağdaştırıcıları" seçiliyken üst menüden "donanım değişikliklerini tara" seçeneğine tıklayın.
Eki Görüntüle 1592087
Eki Görüntüle 1592091

Tamamdır hocam hallettim teşekkür ederim dediklerini yaptım şimdi oyuna girip bakacağım.

"Görüntü bağdaştırıcıları" seçiliyken üst menüden "donanım değişikliklerini tara" seçeneğine tıklayın.
Eki Görüntüle 1592087
Eki Görüntüle 1592091

Hala devam ediyor ya sinirden duvar yumruklayacağım artık.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    1,7 MB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
OCCT üzerinden GPU'ya stres testi yapmayı dener misiniz? Kart yanıt vermeyi kesiyor olabilir. Test üzerinden sonucu buraya paylaşırsınız.

OCCT üzerinden GPU'ya stres testi yapmayı dener misiniz? Kart yanıt vermeyi kesiyor olabilir. Test üzerinden sonucu buraya paylaşırsınız.

Kaç dakikalık bir test yapayım hocam şu an böyle ilerliyor.

Ekran Görüntüsü (5).png

Geri
Yukarı