Çözüldü Ekran kartı sürücüsü güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ryoes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba elimde GT730 4 GB 128 bit DDR3 bir ekran kartı var ve ben bunu NVIDIA GeForce Experience'tan güncellemeyi görüyorum ama güncelleyemiyorum Windows sürümü uyumlu değil hatası alıyorum şu an 391.35 versionundayım 2018 sürümü yardımcı olursanız sevinirim eğer çözümü varsa ve güncelleyemediğim için performans düşüşü olur mu zaten MHz bakımından normalde düşük gözüküyor.

Kartın eski fermi mimarisine temellendirilmişse desteği kesildi. Güncelleyemezsin, tam modeli ne? Bazı 730'ların Kepler mimarisini kullandığını duymuştum. Öyleyse güncel sürümlerden birini yükleyebilirsin.
@shinei'nin dediği gibi, Fermi mimarili ise 391.95 sürümü kurman gerekir.

Merhaba elimde GT730 4 GB 128 bit DDR3 bir ekran kartı var ve ben bunu NVIDIA GeForce Experience'tan güncellemeyi görüyorum ama güncelleyemiyorum Windows sürümü uyumlu değil hatası alıyorum şu an 391.35 versionundayım 2018 sürümü yardımcı olursanız sevinirim eğer çözümü varsa ve güncelleyemediğim için performans düşüşü olur mu zaten MHz bakımından normalde düşük gözüküyor.

O kartlar iki sürüme sahip. GPU-Z'den kontrol edin eğer Fermi kart ise son sürüm şu an olduğunuz versiyon olmalı.

Kartın eski Fermi mimarisine temellendirilmişse desteği kesildi. Güncelleyemezsin, tam modeli ne? Bazı 730'ların Kepler mimarisini kullandığını duymuştum. Öyleyse güncel sürümlerden birini yükleyebilirsin.

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam NVIDIA herhangi bir bilgi vermemiş mimari ile alakalı.

Fermi bir mimari. Ekran kartı mimarisi, NVIDIA 2010 gibi çok eski bir zamanda tanıtmıştı. Ekran kartın ilk 730'lardan biriyse zaten yüksek ihtimal Fermi mimarisini kullanıyordur. Yazarsam teknik bilgiye çok gireceğim için pek anlamayabilirsin, kısaca kart 7-8 yıldan eskiyse Fermi mimarisini kullanıyordur işte, bu da bir örnek.

Hocam NVIDIA herhangi bir bilgi vermemiş mimari ile alakalı.
NVIDIA'nın sitesinde yazmaz zaten, ben hiçbir zaman mimari belirtildiğini göremedim orada. Kartı kullanan kişinin bilmesi gerekli.

Fermi bir mimari. Ekran kartı mimarisi, NVIDIA 2010 gibi çok eski bir zamanda tanıtmıştı. Ekran kartın ilk 730'lardan biriyse zaten yüksek ihtimal Fermi mimarisini kullanıyordur. Yazarsam teknik bilgiye çok gireceğim için pek anlamayabilirsin, kısaca kart 7-8 yıldan eskiyse Fermi mimarisini kullanıyordur işte, bu da bir örnek.

NVIDIA'nın sitesinde yazmaz zaten, ben hiçbir zaman mimari belirtildiğini göremedim orada. Kartı kullanan kişinin bilmesi gerekli.
@shinei döktürmüşsün maşallah.

Geri
Yukarı