Ekran kartı sürücüsü kendiliğinden siliniyor

• Konuyu başlatan JeLY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 8B
Benim de ( AMD Radeon Adrenalin )kaç defa format attım farklı farklı versiyon Windows 10 yine fayda etmiyor aniden driver siliniyor yok oluyor aygıt yöneticisinden kayboluyor res attigimda görülüyor neyaptiysam olmuyor yardım edin lütfen Update driver yüklemeyi de kapatdim nafile çözümü yok mu ya 😥😥😥

Son düzenleme:
Benim de ( AMD Radeon Adrenalin )kaç defa format attım farklı farklı versiyon Windows 10 yine fayda etmiyor aniden driver siliniyor yok oluyor aygıt yöneticisinden kayboluyor res attigimda görülüyor neyaptiysam olmuyor yardım edin lütfen Update driver yüklemeyi de kapatdim nafile çözümü yok mu ya 😥😥😥

Çözüm bulabildiniz mi efendim?

Bugün 2 kez başıma geldi ve bundan önce birkaç daha başıma gelmişti. Sorunun sebebini ve çözümünü bulan var mı?

Windows 11 geçebiliyorsan geç. Sonra interneti kapatıp çevrim dışı bir Windows 11 taraması yap Defender'dan. Windows güncelleştirme denetle de Windows sorunu otomatik bulup çözdü bende.

Son 1-2 haftadır aldığım bir sorunu sizle paylaşmak istedim.
Ekran kartı sürücüler kendi kendini siliyor ve masaüstünden NVIDIA Denetim Masası kayboluyor.
Oyunlarda oynanamayacak kadar bir kasma var. Ekran kartını en az 10 kere güncellemişimdir ama yine de olmadı. DDU ile silip tekrar yükledim, olmadı. GeForce Experience'tan da yükledim, olmadı.

Format atın virüs olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı